cheap football shirts cheap football kits cheap football shirts cheap football kit cheap football shirts cheap football kit cheap football shirts cheap football kit cheap football shirts cheap football kit cheap football shirts cheap football kit


Deschamps: Benzema mbetet jashtë për të mirën e Kombëtares

deschamps

Didier Deschamps i është përgjigjur kritikëve për lënien jashtë të Karim Benzemas Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, nuk është ftuar sërish nga trajneri Didier lexo...

Të kthehet Llorente në janar nga huazimi

llorente

Real Madridi dëshiron të rikthejë Marcos Llorenten gjatë janarit Sipas AS, Real Madridi ka filluar të negociojë me Alaves për rikthimin e Marcos Llorentes në skuadër lexo...

Mourinho e donte Pogba edhe në Chelsea

mourinho-pogba

Mino Raiola, menaxheri i Paul Pogbas, ka zbuluar se Jose Mourinho e dëshironte mesfushorin francez edhe sa ishte te Chelsea Jose Mourinho arriti që ta transferoj Paul Pogban lexo...

Candy Crush Saga shton nivelin e 2,000-të

candy

Candy Crush Saga e zhvilluar nga King, ka lançuar nivelin e saj të 2,000-të. Niveli i 2000-të ofrohet për secilin që lexo...

Mos u nxitoni me iPhone 7 së shpejti iPhone 8

iphone82

  Pas prezantimit të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus me cilësitë e përditësuar si rezestentë ndaj ujit, lexo...cigare Cigarja në mëngjes është dyfish e dëmshme

Ekspertët kanë vërtetuar që personat të cilët pinë cigare në periudhën prej 30 minutash pas zgjimit,...

Caj-Kafe Larg stresit duke konsumuar një kafe ose një çaj në ditë

Sipas disa shkencëtarëve, konsumimi i sheqerit mund të çoj në limitimin e hormonit kortizol, i cili...

pc Ja si të mbroni sytë nga kompjuteri

“American Academy of Optometry” ka hartuar një lloj udhëzuesi për të shpëtuar sytë e njerëzve nga...

Pse duhet votuar për Hilary Clinton

newyorktimes

Gjatë luftës e recesionit, amerikanët të lindur pas 11 shtatorit janë detyrur të piqen shpejt, dhe ata lexo...

Uragani i ndërprerë

Në një kohë jo shumë të largët, të cilëm brezi ynë i ri se ka njohur, por i ka dëgjuar vetëm..

Mos rrej more Esat Pashë Toptani i Brojës

Tash që Serbia zyrtarisht ta mori Veriun, tash të çojnë çetnikët e Millosheviqit edhe në burg. Kosova zyrtarisht u nda, sot!..

Ermina Lekaj Prljaskaj: “Dilni votoni numrin 4,vëllezër e motra, që të mos e humbim zërin tonë për të mirën shqiptare”

erminalekaj-01

Intervistë ekskluzive me zonjën, Ermina Lekaj Prljaskaj, ish deputete dhe tash më kandidate për deputete lexo...

Kurteshi: Serbia po e realizon pa pengesë pastrimin etnik në Luginë, dy shtetet shqiptare po e ndihmojnë integrimin e Serbisë në Evropë

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Ismail Kurteshi në një intervistë eksluzive për Presheva.com flet për rëndësinë e protestës së 1 shtatorit, a..

Cila është situata e të rinjve sot në Preshevë?-për presheva.com flet Altin Boriçi

​Intervistë me koordinatorin Zyrës për të rinjtë për Preshevë Altin Boriçin. Presheva.com: Cila është situata e të rinjve sot në Preshevë?..

Ferri erdhi në mbrëmje

Books-10   ku të filloj. Më lejo ta kujtoj se edhe Herodoti, që tërë jetën e shkoi duke shënuar virtytet e popujve..

Prej dispozitave të menstruacionit (II)

Woman-02 II Allahu thotë: ”Të pyesin ty për menstruacionin (hajdin) thuaj: Ajo është gjendje e neveritur, andaj largohuni prej grave gjatë menstruacionit..
deschamps

Deschamps: Benzema mbetet jashtë për të mirën e Kombëtares

Didier Deschamps i është përgjigjur kritikëve për lënien jashtë të Karim Benzemas Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, nuk është ftuar..
Schumi

Familja e M.Schumacher shet makinën e tij të preferuar për terapi

Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher vazhdon të jetë e pandryshueshme, ndërsa familja e tij nuk preferon të japë komente rreth këtij..
10834022_10205319325004684_629714200_n

iPresheva

Nëse keni hasur në ndonjë dukuri, lajm apo ngjarje, na dërgo nëpërmjet formularit, duke dërguar fotografi dhe video të incizuara personalisht..