Ballina | Hi-Tech | Harduer | LG E2770V-BF monitor

LG E2770V-BF monitor

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
LG E2770V-BF monitor

Ky monitor 27 inch përdorë teknologjinë TrueMotion 120Hz e cila edhe pse nuk mundëson teknologjinë 3D për shikim të filmave, mundëson që sekuencat aksion që janë me shpejtësi të madhe të tregohen shumë qartë, pa turbullime. Ka rezolucion 1920x1080 piksela, kohë të përgjigjes prej 5 ms si dhe kontrast 5.000.000:1, ndricim prej 250 cd/m2. Posedon D-sub, DVI dhe dual HDMI. Nëpërmjet Amazon.com mund të blehet me 420 dollarë.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (0 Publikuar)

Total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal