Ballina | Hi-Tech | Paisje Mobile | iPhone 5 nuk do të jetë si iPhone 4S

iPhone 5 nuk do të jetë si iPhone 4S

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
iPhone 5 nuk do të jetë si iPhone 4S

iPhone 5 është i gatshëm për të hyrë në prodhim, pohojnë burime të faqes 9to5Mac, nga kompania Foxconn.

Sipas tyre, thuhet se ekzistojnë disa lloje të prototipave, që dallohen në mes veti, dhe ende nuk dihet se cili do të jetë modeli i iPhone.

Ajo çka është e përbashkët për të gjitha këto modele është se ekrani do të jetë më i madh se 4 inç, prodhohet nga LG, është simetrik, gjegjësisht nuk do të jetë në formë "loti" siç edhe kishin parashikuar se do të dukej 4S.

Nëse këto informacione janë të sakta, atherë iPhone 5 pritet të paraqitet në treg në konferencën WWDC në qershor.

 

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (0 Publikuar)

Total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal