Ballina | Lajme | Këngëtari Gold AG me video klipin e ri "Toka ime" /video/

Këngëtari Gold AG me video klipin e ri "Toka ime" /video/

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

Edhe pse kjo këngë është publikuar shumë më herët në albumin e fundit të tij "The GoldFather" Gold Ag sot ka publikuar klipin e ri të njeres prej këngëve të tij "Toka Ime".

Xhirimet e këtij klipi Gold Ag i ka bërë në Luginë të Preshevës ku është edhe klipi i 2-të pas atij "Ku mbet Presheva" që e xhiron në vendlindjen e tij.

Ai i ka kërkuar falje gjith adhuruesve të tij për vonesën e këtij klipi që nuk ka dalur me kohë, por tani shpreson që do ju pëlqej gjith atyre që e shikojnë ate.

Gold, na thuaj për vizitorët e presheva.com dhe adhuruesit e shumtë këtu në Luginë e kudo, sa kan zgjatur xhirimet e këtij klipi,dhe kush është marrur me xhirimet dhe montazhën e klipit ?

Xhirimet kanë zgjatur dy ditë, pra një ditë është dashur që t'xhirohet në qytet, kemi dalë në 5 të mëngjesit për arsye që me mbaru sa më shpejt deri në momentin që nuk ka njerëz rrugës.Ndërsa edhe pjesa tjetër me uniformë ka ndodh në një ditë tjetër.Klipi është xhiruar nga Edoni Color ndërsa finalizuar nga Mirtoni Records. Eshtë zgjat mjaft por kërkoj falje përshkak se koha i kishte fajët e veta.

Çka presim pas këtij klipi nga ju Arian?

Pas këtij klipi besoj që do të dalin klipe tjera njëra pas tjetrës, e sa për këngë dihet. /Krenar Halimi, presheva.com/

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (27 Publikuar)

avatar
06/01/2012 17:15:39
bravoooo
avatar
florian 03/01/2012 07:51:09
Gold Ag Nr.1
avatar
01/01/2012 14:33:47
golden ag je nr 1 ne bottttttttttttttttttt<3
avatar
wINTERsun 31/12/2011 11:48:44
Kojka shum e mir, ama qi su msu hala me knu goldi :)

sh'net e purhajr senja e re ju koft
avatar
ALBANI 31/12/2011 09:41:34
...PA KOMENT .. TE LUMTE GOLD AG
avatar
limm 30/12/2011 13:33:17
Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥
avatar
ddDeemmussHH 30/12/2011 12:38:04
GoldD AG Nr. 1 je Bre Skkaa mat Fortt
avatar
fisniku 30/12/2011 10:48:57
shejtan koka bash
avatar
Ferdane Alidemi Bajrami 30/12/2011 08:20:50
Lum Familja e lum SHQIPTARIA,
ZOTI te ka dergu si NJE ENGJULL ne ket BOT...
E Gjyshi YT pushon i qet ne XHENETIN FIRDAUS o trim ARIAN sepse AI e fliojoi veten per VLLAZERIT SHQIPTAR qe kan qen duke u falur ne XHAMI,e kap BOMBEN ne dor qe e gjuajn SHKIJET per ti mbytur SHQIPTART duke u FALUR dhe duke e kap gjyshi bomben ajo e mallkuar bomb e gjuan gjer ne tavan gjyshin TEND dhe e mbyt por shpeton jetet e shum vllezerve .....
Ju lutem shkenctarve apo familjarve te shkruajn per ket rast sepse brezi i ri duhet ta dij ket HISTORI ...SEPSE NE KEMI VETEM disa te dhanura gojore por me shkrim nuk kem has te lexoj edhe pse kam kerku ...kerkoj falje ne qoft se kam gabu ndoj send apo un nuk kam mudur ti gjej shenimet e ato ekzistojn ju lutem ...
avatar
ArbnOra 30/12/2011 07:56:35
Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥ Gold AG ♥
avatar
bledi-gold ag 30/12/2011 08:20:43
Gold ag nr 1je ♥
avatar
tani 30/12/2011 07:17:48
Bravo Arian super vec te para se nr.1 je qe kurr ne keng nuk e ke haru Presheven Bujanovcin edhe Medvegjen edhe pse ndoshta nuk jeton aty ........
avatar
preshevari ch 30/12/2011 07:16:14
Te lumte gold AG je njesh fare vetem tutje pershndetje t eperzemrta na une
avatar
Shkelqim 30/12/2011 07:09:02
shko bre njeri vec te para mos i ngo kerkunja se keq osht vec te para te don kumanova
avatar
vullnet 30/12/2011 06:25:42
gold ag shum i mir toka ime
avatar
agnani 30/12/2011 06:18:15
te uroj suksese edhe me tej je me i miri ne jeten e shqiptaris
avatar
ylber 30/12/2011 06:05:00
shum bukur ,vec te para
avatar
Albert GOLD-AG Dragobuzhda 30/12/2011 05:00:17
Agaa Krejt KOSOVEN E ki nkrah
veq next next se pa ty kosova si Lulja pa uj...!
avatar
gazmendi 30/12/2011 04:49:50
_____♥♥♥_____♥♥♥_____
___♥_____♥_♥_____♥___
___♥______♥______♥___
____♥___ gold ag__♥____
______♥_______♥______
________♥___♥________♥ ♥░░▓▓▓▓░░▓▓░░░░▓▓░░░░░▓▓▓▓░░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓▓▓▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥
♥░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♥
__________♥_________

♥ ♥ GOLD AG ♥ ♥
avatar
gazmendi 30/12/2011 04:48:47
_____♥♥♥_____♥♥♥_____
___♥_____♥_♥_____♥___
___♥______♥______♥___
____♥___ gold ag__♥____
______♥_______♥______
________♥___♥________♥ ♥░░▓▓▓▓░░▓▓░░░░▓▓░░░░░▓▓▓▓░░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓▓▓▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥
♥░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♥
__________♥_________

♥ ♥ GOLD AG ♥ ♥ ma i forti en vend GOLD AGA
avatar
gazmendi 30/12/2011 04:48:05
o gold aga ti je ma i forti en vendn
avatar
s.l.b 30/12/2011 04:36:38
Gold Ag.
avatar
emi 30/12/2011 04:36:33
dold ag je me i miri je 1/sh
avatar
blerta 30/12/2011 04:34:16
O TY LUME KOSOVA LINDORE QE TE KA TY I KNON FATANIN ME GJITH ZEMERE TY JE I MADHE EDHE GJITH KE MU KON NUKTE DOJN VETEM RINIA PO TE DOJN GJITHA MOSHAT TY SE ME ZMERE I KNON MUZIKET ISHALLA ZOTI TE NDIMON GJITH PRESHENDES BLERTA NGA PRESHEVA DHE NGA FINLANDA
avatar
Besart 29/12/2011 19:32:56
Nr1 je
avatar
leo 29/12/2011 19:30:31
°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨

¨°º¤ø„¸Gold Ag¸„ø¤º°¨

¸„ø¤º°¨43V3R``°º¤
avatar
asadf 29/12/2011 19:30:01
ilir shaqiri preshevar
Total: 26 | Treguar: 1 - 26

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

4.33
Presheva Web Portal