Ballina | Lajme | Humbin jetën tragjikisht tre Tetovar në një akident të rëndë komunikacioni afër Preshevës

Humbin jetën tragjikisht tre Tetovar në një akident të rëndë komunikacioni afër Preshevës

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

Në orën 06:30 në aksident të rëndë që ka ndodhur në rrugën magjistrale Shkup - Nish, afër Preshevës kanë humbur jetën tre persona, shtetas të Maqedonisë, nga qyteti i Tetovës ka mësuar presheva.com.

Personat që humbën jetën tragjikisht janë Osman Osmani (afërsisht 60 vjeçar) nga Zhelina dhe Besim Fetahu (afër 35 vjeçar) dhe nipi i tij Fehmi Fetahu (27 vjeçar) të dy nga Pollatica. Besim Fetahu përndryshe është pronar i komopanisë Hilldin Trans që meret me shitjen e materialeve ndërtimore. 

Ata po udhëtonin me veturë tip Audi A4, dhe për shkaqe të panjohura, ka humbur kontrollin e veturës duke goditur një kamion nga ana e kundërt. /presheva.com/

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (429 Publikuar)

avatar
gjendi.pallatica 09/04/2012 11:26:43
zoti inshalla me xhenet dhe inshalla ju jep sabrin familjes fetahi dhe familjes osmani
avatar
nga italia 04/04/2012 23:22:57
Ngushllime familjes ......zoti ju shperbleft.....
avatar
07/02/2012 00:35:08
ishala zoti xheneti
avatar
Nipii Valmiri 03/02/2012 17:37:52
ZOTI va u falt Xhenetin Zoti saben Familjes fetau The familjes Osmani
avatar
Imran 03/02/2012 17:01:55
ngushllime familjareve te viktimave ZOTI NE XHENET........dhimbja ka qen e madhe edhe per ne jo vetem per familjaret....
avatar
nipat valmiri&valoni 03/02/2012 00:29:24
ngushllime zoti ua shperblevt xhe netin
avatar
nipat valmiri&valoni 03/02/2012 00:25:36
ngushllime zoti ua shperblevt xhe netin
avatar
florimi me djali valmiri&valoni 03/02/2012 00:13:28
ngushllime zoti ua shperblevt xhe netin
avatar
florimi dhe djali valmiri&valoni 03/02/2012 00:11:06
ngushllime familjes fetahi soti va falt xhenetin
avatar
namik izairi 02/02/2012 16:55:07
gushlime familjes osmani dhe familjes fetahu ZOTI I SHPERBLEFT ME XHENET
dhe te 2 familjeve soti ishalla sabrin
avatar
02/02/2012 12:39:13
gushlime te perzemrta familjes suaj nga
avatar
mevludin .ch 01/02/2012 12:58:26
Ngushllime te dy familjeve fetahu dhe osmani e atinve zoti xheneti familjrave sabrin dhe durimin
avatar
Nga zvicra 30/01/2012 18:40:57
Ngushllime familjes osmani dhe fetahu zoti ne xhenet e te 2 familjes zoti sabrin
avatar
Hasani 30/01/2012 14:01:13
Ngushllime Familjeve te viktimave.
deshta te shkruaj se ka shum viktima ne ket rrug qe kur kan filluar ka gati 10 vite ta ndertojne ket rrug pse spo perfundon te jet e rregullt se dime! kush duhet ta dije ket po pse nuk ngrihet populli te bllokoj ket rrug te pakten nji here ne jave e duke e be nji her ne dite e duke e rrit bllokaden deri sa te marrim nji pergjigje se kur do te perfundoje ! edhe kjo rrug ka nji rendesi si ne nish apo beograd por ketu spurfundon me dekada ! ka patur aq shum viktima sa qe eshte shum e teper per nji kh te humbin aq shum jete ne ket rruge ku jan personat pergjegjes!
avatar
30/01/2012 11:36:18
Ngushllime familjes fetahu dhe familjes osmanii ishalla shpirti ne xhenet...
avatar
anna 29/01/2012 23:33:33
ngushllime familjareve te viktimave ZOTI NE XHENET........dhimbja ka qen e madhe edhe per ne jo vetem per familjaret....
avatar
Hari Transport 29/01/2012 15:48:44
Allahu ju shperbleft me Xhenet e juve ju shpreh ngushllimet e mija me te sinqerta :((
avatar
rahim bexheti 29/01/2012 15:05:51
ngushllime
avatar
nga familija latifi 29/01/2012 14:39:59
ngushlime familjes osmani dhe familjes fetahu zoti nxhenet
avatar
venhar hamzi 29/01/2012 09:18:20
ngushllime familjes osmani dhe familjes fetahu zoti ju dhasht sabrin dhe durimin dhe viktimat zoti ua dhasht shperblimin me te madhe xhenetin
avatar
evzal muaremi-bojan 29/01/2012 07:00:19
Allahu xh.sh. shpirtërat e tyre i dërgoftë ne Xhennetul-firdevs , ndërsa familjeve dhe të gjithë të afërmëve të tyre ua jep sabrin ma i idhur qe lajm qe kemi degjuar.shprehi dhimbjen time te sinqert pranoni ngushllimet e mija,Allahu ju dhasht durim deri sa te bashkoheni me ta ne jeten e perhershme.nuk kam mundur te shkruaj me heret ngase kam qen pa koment nga tronditja e ketij lajmi..nuk me ngel tjeter per te shkruajtur vetem se do ti lutem zotit per ju qe shperblimi juaj te jete xhenneti firdaus (ina lilahi ve ina ilejhi raxhiun) ''''''''Te ALLAHUT jemi, te aj do te kthehemi '''''' oftë sabrin dhe gajretin ! Amin !
avatar
wiena 29/01/2012 05:59:44
pranoni ngushllimet emia zoti sabrin te 2 familjet
avatar
R.Reshiti 29/01/2012 02:55:10
Sotë Diskutojm ne FB kursëm te nersmen e mar Mesazhin, qka Humben Jeten Aksidentalishtë:( inshalla Zoti me Xhente Ju shperbleft, dhe inshalla Ju lehtoson Zoti dhimbjen eh Familiarve dhe Dashamireve. Si Shokë u Rritem kaluem shum eh shumë Kohra femirijes se bashku, por shum Kujtime i ndajtem ne mes neshë shum te kqia dhe te mira kaluan ndërmjet neve. dhe ajo na forcoj shum për njerin tjetrin dhe respekti ishte qka mbanjim kontaktin se bashku edhe pse na ndanjin mira kilometra Por një do jesh një her eh pergjithmon ne Zemren timi i Nderuari Femi Fetahu (MICI) dhe ndaj dhimbjen per Mixhen Besimin gjith ashtu per Familaret Osmani. (Rexha_Pallaticë eperme)
avatar
sillareli 28/01/2012 20:11:14
NDESHJA E KEQE PASKA KON PO ZOTI SABRIN FAMILJARVE
avatar
Xhezmi 29/01/2012 06:29:23
Ngushllime familjarve te viktimave Zoti ju shtov sabre kto jan gjeja te renta nese ina besimtaret e Zotit Zoti ju boft pi a
avatar
29/01/2012 14:21:24
Ngushlime Te gjith familjes qe humben jeten dhimja juaj osht e ndar me krejt mergimtaret evrop dhe azi dhimbja e juaj osht e ndar me zemrat tona zoti ju falt xhenetin atyre a kurse familjeve sabrin ngushllon bajram reshiti dhe familja nga Hamburgu Gurgurnica
avatar
elmira 28/01/2012 19:30:59
lajm ma i idhur qe kemi degjuar.shprehi dhimbjen time te sinqert pranoni ngushllimet e mija,Allahu ju dhasht durim deri sa te bashkoheni me ta ne jeten e perhershme.nuk kam mundur te shkruaj me heret ngase kam qen pa koment nga tronditja e ketij lajmi..nuk me ngel tjeter per te shkruajtur vetem se do ti lutem zotit per ju qe shperblimi juaj te jete xhenneti firdaus (ina lilahi ve ina ilejhi raxhiun) ''''''''Te ALLAHUT jemi, te aj do te kthehemi ''''''
avatar
Hamit Kadriu 28/01/2012 17:18:13
Zoti sabrin familjarve fetahi dhe osmani
avatar
ErTTa 28/01/2012 16:57:17
N'gushllime familjes :(
avatar
erkem 28/01/2012 16:44:37
zoti ne gjenet e te tjerve zoti ja dhasht sabrin
avatar
erkem 28/01/2012 16:41:17
ngushllime per te dyt familjes
avatar
Nora Iseni 28/01/2012 15:32:37
ngushllime Zoti i shperbleft me xhenet
avatar
Sami Leka 28/01/2012 14:59:23
Enderuara Familje Zoti i Shprbleft me Gjenet Ngushllime
avatar
baki jashari-italy 28/01/2012 14:43:55
ngushllime familjarve tè viktimave zoti ju dhasht sabrin dhe viktimave xhenetin nga familja jashari dèbèrc
avatar
dani 28/01/2012 14:41:41
ngushlime zoti i shperbleft me xhenet
avatar
28/01/2012 14:16:50
ngushllime per te dyt familjes
avatar
linda 28/01/2012 13:49:07
ngushllime familjeve te viktimave zoti xhenetin
avatar
28/01/2012 13:44:23
zoti sabrin familjes osmani dhe fetahu ngushllime zoti i shperbleft me xhenet ishalla ndersa familjes zoti gajretin
avatar
Fam. Adili nga Kopanica 28/01/2012 11:05:32
Ngushlime familjeve Zoti shperbleft me xhenet!
avatar
arlind 28/01/2012 10:49:23
Ngushtllimee shum shum shum shum shum me vjen keq
avatar
arlind 28/01/2012 10:49:22
Ngushtllimee shum shum shum shum shum me vjen keq
avatar
sallareva 28/01/2012 10:48:35
allahi nxhenet per shoket tan shembullor ngushllime familjeve
avatar
familja sherifi 28/01/2012 10:40:19
pranoni ngushlimet nga familja sherifi per familjen osmani dhe fetahi zoti ju falt xhenetin si dhe familjeve saber
avatar
Sabidin Fetai 28/01/2012 10:28:51
Ngushllim Te gjithfe familjes Fetai dhe Osmani nga sabidini ballindoll.gurgurice
avatar
keni 28/01/2012 10:06:41
ngushllime....
avatar
aki 28/01/2012 09:51:56
ngusllime, familjes te tyre,qe humben jeten ne rrugë,ju qoft let dheu i tyre nga familja e aki krasniqi (opterusha) ks.
avatar
28/01/2012 08:39:32
ngushlime per familjen FETAHU DHE OSMANI zoti ju falt xhenetin familes sabrin
avatar
sadri aliti f. sh gurgurnic 28/01/2012 05:35:16
me ngushllime zoti ja u falt xhehnetin
avatar
Nafi seferi hanover 28/01/2012 04:54:08
ngushllime familjes fetahi dhe familjes osmani zoti ju falt xhenetin familjes zoti sabrin nga familja seferi
avatar
Flora nga zvicra 27/01/2012 19:02:53
Besim dhe Fehmi kurr nuk ju harrojm
avatar
hasim maksuti 27/01/2012 17:29:28
lajm trondites per te dija familjet ngushllime dhe familjarve te ken saber . hasim.radijovc me familjen
avatar
sefer 27/01/2012 16:45:35
ngushllime familjareve e inshalla ato allahu i shperblen me xhenetul firdaus inshalla
avatar
xhelal aliu 27/01/2012 16:38:03
All-llahu nxhennet inshallah .. ngushllime per familjaret e tyre allahu sabrin
avatar
dashmi 27/01/2012 16:32:48
ngushlimeeeee
avatar
27/01/2012 16:30:58
ngushllime nega gjermani
jav boft zoti let
avatar
27/01/2012 16:24:08
Xhelali nga kopacindolli ngushlime
avatar
sedati pallatice -levekuzen 27/01/2012 15:59:45
lajmi trondites... ata per cdo here do te jene mene . zoti i shperbleft. e familjes durim.
avatar
Miradi Seferi 27/01/2012 15:39:52
Ngushlime Familjes Fetahi dhe Osmani zoti xhenetin familjes soti sabrin nga familja seferi hanover.
avatar
xhemili nga zvicera 27/01/2012 15:08:12
se parij elhamdulila qe jena musliman.o ju vllezer po muslimani din te perballoij kto dhimje.ikam njohur keta bura qe ndruan jet zoti ij shperbleft me xhenet.kurse familjarve zoti ju dhasht sabrin te gjidh mergimtaret e zvicres e ndajm dhimbjen me ju.
avatar
27/01/2012 16:10:54
Ngushllimet e mija per te di familjet fetahu dhe ismani zoti jau falt xhehnetin Kurse familjareve te tyre zoti ju dhasht fuqin qe te perballojn ket tragjedi dhimbjen e ndajm se bashku
avatar
27/01/2012 15:02:14
Ngushllime
avatar
27/01/2012 14:59:26
ngushllime per te 2 familjet
avatar
selajdin_14@hotmail.com 27/01/2012 14:13:32
ngushllime izmiti forin firma celko trans
avatar
meti selmani ITALI 27/01/2012 14:00:28
ZOTI I SHPERBLEFT ME XHEHNET E NGUSHLLIME FAMILJARVE ZOTI SABRIN...
avatar
nefail pallatica 27/01/2012 13:53:31
ngushllime familjes fetahi ene f osmani
avatar
samet 27/01/2012 13:53:18
Ngushllime Familjarve Te Tetoves Zoti i Shperbleft Me Xhehnet
avatar
nga familja aliti 27/01/2012 13:49:02
pranoni ngushllime te perzemerta nga familja aliti nga f.sh gurguric te ndjerve zoti ju falt xhenetin kurse familjarve zoti ju dhasht sabrin
avatar
latif gurgurnica 27/01/2012 13:44:07
ngushllime per te di familet
avatar
sejdulla 27/01/2012 13:36:56
ngushllime familjes fetau dhe familjes osmani zoti ju rujt ata mbas femijt dhe familjen e ato ishalla zoti i shperblen me xhehnet bohuni te fort duroni ne ket aksident te rend
avatar
27/01/2012 13:30:32
selamu alejkum ngushllime te perzemerta per te dyja familjet allahu ne XHENETIN FIRDAUS NA TAKOFT ngushllime nga familja Mustafa
avatar
Anonim 27/01/2012 13:19:19
Nje rruge famekeqe,nje var shqiptaresh,nje fatkeqsi qe ta trondite shpirtin, o zot i madh, largo dhembjen nga zemrat e me te dashurve te tyre,beje me te lehte jeten e pasardhsve te tyre per te cilet ata u flijuan, o zot..................
Paqa dhe meshira e zotit qoft mbi te ndjeret,madherija e tij i shperbleft me xhehnet,te ua lehtesoj dheun mbi var,qe keto familje dhe asnji tjeter ne jete mos te perjetojne tragjedi te njejta,kur shqiptaret e neperkembur neper shekuj mos te shohin foto dhe te marin lajme te ketilla te hidhura
Kur s,i kam njohur kur s,i kam pare me jan dhembur shum ju te nderuara Familje te te ndjereve,shprehi ngushllimet e mija me te sinqerta mbaj ne trup nje pjese te dhembjes suaj te madhe...

Zoti meshirmadh ua falte durimin
avatar
tetova 27/01/2012 13:13:22
allahu i shperbleft me xhehnet kurse familjeve te tyre allahu ua dhasht sabrin
avatar
27/01/2012 12:45:10
mgushllime nga familja rexhepi te dyve familjeve fetau dhe osmani zot xhehnetin dhe zoti ju rujt ata mbas familjen sejdulla rexhepi itali
avatar
Hesati nga zvicrra 27/01/2012 12:27:15
ngushllime te dy familjeve fatahu edhe osmani
Zoti jav falt xhenetin
avatar
27/01/2012 12:25:31
ngushllime familjes te nderuar fetahu nga familja selami gv zoti i shperblef me xhenet amin
avatar
27/01/2012 12:17:13
Allahu të gjithve ju shperbleft.
avatar
Osman Osmani 27/01/2012 12:02:03
Zoti ju falt Xhehnetin dhe durim familjes fetau dhe familjes osmani
avatar
tetova 27/01/2012 11:00:45
pranoni ngushllimet e mia te perzemerta per familjen fetahu zoti i shperbleft me xhenet
avatar
27/01/2012 09:36:16
ngushllime te dy familjeve
avatar
elmedini 27/01/2012 09:30:31
ngushllime familjes fetahi dhe osmani zoti i shperbleft me xhenet amin
avatar
27/01/2012 09:21:13
allahu xhenetin ju falt te te 3ve
avatar
fatmir 27/01/2012 08:47:08
ngushllime familjareve dhe zoti i shperbleft me xhenet ata te cilet e humben jeten tragjikisht ne preshev, dhasht zoti qe ksi tragjedi te mos na ndoshin kurr me, ngushllime.
avatar
osman morina 27/01/2012 08:22:20
Lajm i keq pritur . Ngushllime familjes Fetahu dhe Osmani, Allahu koft me ju dhe jua shpebleft sabrin e atyre qe ndrrun jet zoti ne gjenet i qoft.
avatar
bibi 27/01/2012 07:34:22
Ngushllime familja fetahu dhe osmani
avatar
27/01/2012 06:37:29
Ngushllime familes Osmani Ndersa rahmetli pucen Osman zoti e shperbleft me xhehnet e ja lehtesoft dheun Mr erdhi shum kec Kur e kam ndi ket lajm Te cuditshe familes Osmani zoti sabrin jau dhasht dhe Jet Te gjat
avatar
27/01/2012 06:31:32
Ngushllime.
avatar
27/01/2012 06:00:35
Ngushllime te dy familjeve e atinve zoti xheneti
avatar
27/01/2012 05:41:13
Ngushllime Te perzemerta e nderuara Familja fetahi Besimin dhe Fehmiun zoti me xhehnet i shperblen ndersa familes tyre zoti jau shton durimin dhe jau jep sabrin
avatar
familja shabani 27/01/2012 05:18:26
ngushllime familjeve Zoti sabrin
avatar
nadire mehmeti podujev kosov 27/01/2012 05:14:53
ngushllimeisha zoti jav qon gajretin bonu te fort se jemi musliman
avatar
naim presheva 27/01/2012 04:23:43
NAIMI NGA PRESHEVA PER DRYSHE NE BELGJIK KEMI MAR LAJMIN ME SHUM KEQ ARDHJE PER HUBJEN E TRE SHQIPTAREVE NGA TETOVA NA VEJN KEQ SHUM PER AKSIDENT TE REND PO FAMILJARVE TE AKSIDENTUARVE I SHPREHI GUSHLLIME ME TE SIJQERTA NGA NGA UN DHE GJITH SHOQERIJA JEME KETU NE BELGJIK GUSHLLIME ISHALLA SOTI I SHPERBLEN ME XHENET ME RRESPEKT NGA N_ PRESHEVA
avatar
dini 27/01/2012 04:15:08
ishallla zoti i shperblen me gjenet
avatar
valdete 27/01/2012 03:15:35
ngushllime familja osmani dhe fetahu na vjen keq shum familja pllana nga amerika
avatar
Jasin 27/01/2012 02:57:22
Skam koment per ket tragjedi te madhe qe ndodhi ne mesin ton ngushllime familjes fetai dhe osmani Zoti i shperbleft me xhenet dhe Zoti sabrin ishalla
avatar
hasim rizai 27/01/2012 02:49:04
ngushlime familev zoti i shpeblevt me xhenet a familes sabrin
avatar
hasim rizai 27/01/2012 02:48:42
ngushlime familev zoti i shpeblevt me xhenet a familes sabrin
avatar
27/01/2012 01:33:16
o ishalla ne xhenet
avatar
tina 26/01/2012 21:45:00
ngushllime ishalla zoti ja jep gajretin familjes se tyre
avatar
rejhanja bukuroca ch 26/01/2012 20:27:40
ngushllime familjes osamani dh
e familjes fetahu ishalla zoti ne xhenet
avatar
Rexhepi nga korita 26/01/2012 19:39:15
Ngushllime nga Rexhepi shoku i klases shkolles besimit nga hamburgu gjermania kur na erdh lajmi se beci na kalon shum na ka ra keq po edhe niher Ngushllime familjes osmani dhe fetai zoti atje mir ju boft atyne edhe zoti xhenetin dhe familjeve te viktimave zoti sabrin
avatar
une aga 26/01/2012 18:53:09
o ti me nick presheva ti skoke ktu pari be njeri paske rrushit nkorrik ne vend se me shpreh ngushlimme ti kallxon qysh vozitet ti pasdke tropirat marre duhet met ardh pisss ngushllime familjes zoti ishalla ne xhent
avatar
26/01/2012 18:24:46
ishalla zoti ne xhenettt
avatar
nga familja vaiti 26/01/2012 18:08:54
ngushllime te perzemrta nga familja vaiti nga FSH.Gurguric Zoti Xhenetin te Ndjerve kurse familjarve Zoti ju dhasht sabrin
avatar
Gostivari 26/01/2012 17:58:24
gushlime shume te dhimeshme kemi bas shok kemi perpunuar me familjen fetai besi ishte nder me te mirat zoti ju boft xhenetinn... dhe familjes zoti te sheroft dhimjet...
avatar
nga familja vaiti 26/01/2012 17:54:25
ngushllime te perzemrta nga familja vaiti nga f.sh.gurguric zoti ju falt xhenet te ndjerve kurse familjarve zoti ju dhasht sabrin gjith familjes fetahi dhe familjes osmani
avatar
Mukim " Zhelinë " 26/01/2012 17:49:48
Ngushllime ju qoft Familja, Fetahi dhe Osmani dhasht ALL-LLAHU azze ve gjel leshon rahmet mbi ju durim, lehtesime InshaALLAH. Do te na mungojn gjithmon neve , por eshte vendim caktim i te Madhit ALL-LLAH gj,sh. Vllezer beni dua sa te mundeni qe ne naten e par te varit, deri ne diten e LLogaris ti lehtesoj ALL-LLAHU teala , perpara Melekve Munkerit dhe Nekir ti pergjigjen me leht me lejen e Tij dhe dhasht ALL-LLAHU gj,sh u dergon ketyre ne var Drit dhe shoqerues qe te jen te ndriquar dhe te shoqeruar me Melek deri ne diten e Gjykimit. InshaALLAH Fuqiploti i bashkon me femijet e tyre ne Diten e Llogaris dhe ne te perhershmen jet ne Xhennetin me te zgjedhur... AMIN
avatar
nga familja vaiti 26/01/2012 17:42:57
ngushllime nga familja vaiti nga f,sh gurguric zoti i shperbleft me xhenet te ndjerit kurse familjarve zoti sabrin ju dhasht
avatar
26/01/2012 17:38:07
zoti xhenetin ishalla te 3
avatar
sabri asani 26/01/2012 17:34:19
ngushllime familjeve zoti nxhenet
avatar
nga zvicrra 26/01/2012 17:21:13
pranoni ngushllimet me tsinqerta allahu me imon allahu ju ndihmoft familjes
avatar
Mentor 26/01/2012 17:17:08
Familja rexhepi ju shpre ngushllime 2 familjeve osmani dhe fetahu zoti i shperbleft me xhenet inshalla Mentori nga bukurovc...lausanne
avatar
Arif zeqiri 26/01/2012 17:05:47
Ngushllime familjes Fetau dhe familjes Osmani zoti i dergoft ne xhehnet familjarve zoti sabrin
avatar
valon skenderi cellopek tetove 26/01/2012 17:01:17
ngushllime familjeve fetahi dhe osmani zoti ne xhenet me vjen rend se besimin e kam njohur familjeve te boheni te fort
avatar
Visar Ukaj 26/01/2012 16:41:43
ngushllime te perzemreta per familjet e ketyre personav qe humben jeten ne ket rast aksidenti.
zoti ngjeneht te t3ve o vllazen ....
avatar
Visar Ukaj 26/01/2012 16:41:42
ngushllime te perzemreta per familjet e ketyre personav qe humben jeten ne ket rast aksidenti.
zoti ngjeneht te t3ve o vllazen ....
avatar
nadire mehmetin 26/01/2012 16:31:51
ngushllime familjeveishalla zoti jav jap gajretin
avatar
biti_15@ternoci.com 26/01/2012 16:30:51
NGUSHULLIMI I SHOKVE TE TANE E HUMBI JETEN
avatar
26/01/2012 16:17:08
SELAM UALEJKUM NUSHLLIME NGA MUAMETALIU DHE FAMILJA MUSTAFI INA LIL-LAHI VE INNA ILEJHI RAXHIIUN TE ALLAHUT JEMI DHE TEK AI DO TE KTHEHEMIPERSERI ISHALLA FAMILJES TE KETIRVE TE VDEKURVE SABER ETè VDEKURVE ALLAHU I SHPERBLEFT ME XHENETIN FIRDOUS
avatar
suatalija 26/01/2012 16:13:39
zoti isherbeft me xhenet ishalla sabrin familjes se kemi humbur shokun me te mir besimin amin
avatar
LAZAM SALIJU 26/01/2012 16:10:44
pranonij nkushlomet eh mija zotij sabrijn
avatar
gjeni kompani 26/01/2012 16:08:32
ngushllime familjes osmani dhe familjes fetahu soti u beft xhenetli
avatar
26/01/2012 16:01:57
ngusllime
avatar
26/01/2012 16:01:56
ngusllime
avatar
safet xhaferi 26/01/2012 15:47:50
Ngushllime per familjen Fetahi dhe Osmaini te ndjerve zoti xheneti jau falte
avatar
safeti 26/01/2012 15:32:59
Ngushllime per familjen Fetahi dha Osmani edhe te nadjerve zoti ju shperbleft xheneti
avatar
gzime 26/01/2012 15:29:42
ngushllime familjes Fetai dhe Osmani, Zoti u a dhasht sabrin. tendjeret i shprbleft me xhenet
avatar
Tafa 26/01/2012 15:26:35
Ngushllime familjeve qe i humben me te afrmit ki laijm na tronditi te gjidhve zoti va shperbleft xheh"netin amin
avatar
simnica gostivar 26/01/2012 15:25:38
ngushllime familjes osmani dhe familjes fetahu allahu i shperbleft me xhenet i shalla
avatar
rrena trrillime 26/01/2012 15:20:33
Ngushllime!
avatar
Arben 26/01/2012 15:17:15
ngushllime zoti ju falt xhenetin edhe familjes zoti ju dhasht sabrin. familja Emurli nga Zvicra
avatar
cellopeki 26/01/2012 15:14:30
ZOTI NXHENET I COFT ZOTI VA DHAFT SABRIN FAMILJEVE NGUSHLLIME
avatar
26/01/2012 17:57:26
po ashtu
avatar
hatip memeti 26/01/2012 15:07:05
pranoni ngushellime te sinqerta nga familja memeti jazhince.
avatar
albani 26/01/2012 15:02:34
ngu shllime
avatar
mumin pallatic 26/01/2012 15:01:42
shum ngushllime familjes fetau
avatar
arben emurli 26/01/2012 14:58:00
ngushllime te perzemerta familes fetahu dhe osmani zoti xhenetin a juve familijes zoti sabrin ju dhasht
familja emurli nga zvicra
avatar
NGA TETOVA / Reçica e Vogël 26/01/2012 14:39:12
NE EMER TE FAMILJES DHE QYTETIT TE TETOVËS
I FALEMINDEROJ," Gjith shqiptaret ku do qe janë, qe u bashkuan ne dhimbjen tonë".
Allah te lutem, zvogloe dhimbjen ne zemrat tone.
avatar
Beqir Çerkezi 26/01/2012 14:34:45
Lajmi tragjik ishte trondites per mua,kam humbur nje shok,nje bashkepuntor i cili per mua ishte shembull si nje sipermarres,shprehi ngushellime te thella per familjen Fetahu dhe Osmani.
avatar
imer sejdiu 26/01/2012 14:18:12
Ngushllimet e mija familjes Fetahu dhe Osmanii zoti i shperbleft me xhenet
avatar
florentina 26/01/2012 14:12:34
ngushlime
avatar
misim 26/01/2012 14:11:47
zoti ju ndimoft familjeve s,tij.zoti xhenetin amin.
avatar
Fekri tairi nga austria 26/01/2012 14:02:41
Ngushllime te thella nga zemra zoti atyre xhenetin dhe Juve saberin
avatar
Presheva 26/01/2012 13:58:18
Kur epash ket fotografi shum keq merdh poethem pi zemres te plast shoferat spokan aspak kujdes peshofim se serbija qe 2 vjet elen ket rrug pa rregullu vetum e vetm te myten shqiptart une jetoj ne ch kur vi ne pushim besoni se pi klusures vetum zoti qi irun se asni shofer nuk ka kontroll sidomis prej bijanice po ju kisha lut shoferave banu pak me kontroll se ajeni ka eshifni ne ket rrug sa vet qi japin jet po inshalla nuk grajn ma pa kontroll
avatar
Naser Presheve 26/01/2012 13:56:42
Ngushellime familjes Fetahu dhe familjes Osmani Zoti ua qetsoft zemrat familjeve te tyre dhe qoft dheu i leht per ta .....
avatar
miratoca-presheve-ger 26/01/2012 13:37:40
fam.fetahu dhe osmani allahu ne xhehenet .allahu ju lasht shnosh .skam koment kur i shoh kto foto ashtu dhe un kam dhimbje shum bashk me ju .allahu sabriin,. ishalla zot as dushmanin mos e pafsha keshtu.KURR MERZIJA MOS PATSHI:ngushllime nga zemra gjith LUGINA E PRESHEVES MBAN DHIMBJE ME JU
avatar
abdullahi 26/01/2012 13:15:47
esselamu alejkum
familje te nderuara te ttre viktimave ju shprehim ngushllime per rastin i bijve te juaj qe ndodhi dje ne presheve,Allahu i shperblefte me xhenet e juve familjareve ju dhashte durimin e inshallah Allahu ua flladit zemrat qe te kaloni kete dhimbje,por kjo eshte kaderi i Allahut,mora lajmin nga shoku ibish i cili eshte pronar i neziri comerce ku me telefonoj dhe me tha se ishin familjare te tij dhe te ish kryetarit te bashkesise islame te maqedonis zotri.Arif emini ku patem rastin ti takojme ne spitalin e vrajes,edhe njehere iu shprehim ngushllime ne emrin tim personal dhe ne emrin e (BI PBM) te tre familjeve Allahu ua letofte keto dhimbje
avatar
Hasani Itali 26/01/2012 12:57:28
Besim te patm shok te mir ne mesin ton ishe shembull te humbem shpresojm te takohemi ne xhenet ngushllime edhe familjes Osmani ZOTI SABR
avatar
Qazim Ahmedi-Gjermani 26/01/2012 12:29:47
O ZOT.-O ZOT..... ngushllime familjes Fetahu dhe Familjes Osmani.zoti i shperbleft ata te gjith me xhenet,,, ndesa familjeve zoti u a shtoft sabrin.
avatar
MiiNii zhelina 26/01/2012 12:13:02
ngushllime ngushllime zoti sabrin va thaft familjes
avatar
fam. beqiri 26/01/2012 12:12:05
ngushllimet tona te sinqerta. allahu i shperbleft me xhehnet nga familja beqiri hamburg
avatar
Lokman Dauti 26/01/2012 12:07:32
angushllime nga familja Dauti nga Zvicra...
avatar
gajur 26/01/2012 12:03:56
ngushlime
avatar
"XHETEKS" River Trans GOSTIVAR 26/01/2012 12:02:33
Ngushellime te gjith familjeve zoti i shperbleft ne xhenet
avatar
seferi nga zhelina 26/01/2012 11:55:26
ngushllime familjes osmani dhe familjes fetau zoti ne xhenet
1 2 3 next Total: 390 | Treguar: 1 - 150

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

4.18
Presheva Web Portal