Ballina | Lajme | Në vendkalimin kufitar Konçul në autobusin e Bujanocit zbulohet lëndë narkotike

Në vendkalimin kufitar Konçul në autobusin e Bujanocit zbulohet lëndë narkotike

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

 

Policia e Bujanocit ka ngritur vepër penale në gjyqin e Vranjës kundër Albert S. (24) nga Tërrnoci i Madh dhe Senat D. (29) nga fshati Lluçan, komuna e Bujanocit për shkak të dyshimit se kanë kryer vepër penale për prodhim, dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Policia në vendkalimin kufitar në Konçul, komuna e Bujanocit, me 14 shkurt në linjën e rregullt të autobusit "Maxhar turs" nga Bujanoci të cilën e ka drejtuar Senat D ndërsa konduktor ka eqnë Albert S, ka gjetur 203 gram materi për të cilat dyshohet se është marihuanë, thuhet në njoftimin e policisë për medie.

Të dyshuarit janë dërguar tek gjykatësi hetues në Vranjë i cili i ka caktuar një muaj paraburgim.

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (12 Publikuar)

avatar
norca 22/02/2012 00:09:35
Black&White nese ty te toket mir shko mirja shkive ne go.... hajt
avatar
Black&Whitr 22/02/2012 20:09:38
mos dhasht Zoti me te prek te ndonji i aferm i familjes tende, tane e sheh kush kujt po ia merr...
avatar
Beni 21/02/2012 20:29:09
A shqiptar shume ju besoni propagandes se shkive,po kto i kan pregadit vete ore vllazni.Ne vitin 2004 isha ne autobus te hymit ne lluqan prej Konqulit na ndaluan policia, dhe hypen ne autobus,ishte edhe polici me emrin Joca i madhe me trup,une isha ne autobus ne ulset e fundit,ky far Joca shkoi ne funde te ulseve edhe une pe percjell edhe nxurr nga xhepi ni bombe,pastaj ju drejtu udhtarve me tone kercnuse,pastaj erdhen tjere police prej Bujanocit, dhe afer 3 ore na mbajten ne Llucan.I njejti skenar eshte edhe i tashmi me keto narkotik ju garantoj qe keto i kan fut vete policte te Konquli.Mos ju besoni shkaut se kta jan propaganduesit me te mdhaj ne bote.
avatar
Black&White 21/02/2012 16:25:08
Ata qe miren me keso pune, 10 vjet burg minimum...
avatar
edona 21/02/2012 15:29:58
je pse nuk e qitet marav kosov me mar marav lluqanit mamir hahahahhaha
avatar
edmod 21/02/2012 13:01:35
po kjo nuk o e vertet se kta 2y djem me njersen e ballit kan punu po ja ka bo ket me qellim
avatar
ternovci 21/02/2012 00:26:27
o per 203 gr eshte problem ,mu pas kon pak ma shume kishit me kalue ma mire se ka per honger per kejt e kshtu ,....
avatar
21/02/2012 18:05:03
pome vjen keq per senadin dhe per albertin po vetem ju7 uroj leshim samete shpejt dhe atyre qe e kan lon ne autobus ropt ja ****** ju kan mar te pa fajshem
avatar
rrr 21/02/2012 19:28:50
ty po te dhimben a ?????? spo te vjen marre bre, kjo i bejn si ajo vajza kur ka mbet shtatzna e kur baba i vet i ka than kush ja la ne bark bre at nan, ja ka shti dikush ne xhep me zor garant
avatar
Mensuri 21/02/2012 23:38:37
Ti bre kastravec garant babe e babgjysh i paske narkomana qe po thu per kta kinse jan fajtor TURP!!!!!!!!
avatar
dati 21/02/2012 21:06:58
o ti rrr cysh po akuzon pa nevoj kur lidhje ski ti as qe i nje kta djem mos fol pa lidhje se kta tu e siguru kafshaten e gojes kan ra ne kurth e njerzit si ti japin komente pa lidhje
avatar
23/03/2012 00:12:43
po vet e kan bo vet e hekin sha po ja bani gajlen ju kur nuk dini kurxho po hani buken e mos i mirni xhindja naper goj o shiptar te prisht,,,
Total: 6 | Treguar: 1 - 6

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

4.00
Presheva Web Portal