Ballina | Lajme | Për tre javë hera e pestë që shtrenjtohet benzina

Për tre javë hera e pestë që shtrenjtohet benzina

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Për tre javë hera e pestë që shtrenjtohet benzina

Dy tri javët e fundit, benzina në Serbi është shtrenjtuar 5 herë për rreth 10 dinarë për litër.

Sot në mëngjes derivatet e naftës janë shtrenjtuar në pompat e benzinës dhe cmimi i eurodizel dhe europremium tani kushton 149 dinarë.

Dizel D2 kushton 141 dinarë, ndërsa premium BMB95 kushton 144 dinarë.

Që nga fillimi i vitit, benzina është shtrenjtuar për më shumë se 13 dinarë për një litër.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (3 Publikuar)

avatar
musa 14/03/2012 01:19:02
as evropa se ka mashtrejt po te na me 100 ero rog sha me ble ma ispari
avatar
presheva 13/03/2012 20:26:49
nuk eshte normale kjo ,me 100 euro rroge qka me bo mas pari
avatar
bardhi 13/03/2012 20:51:44
ashtu asht valla kush e di edi
Total: 2 | Treguar: 1 - 2

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

5.00
Presheva Web Portal