Ballina | Lajme | Ndërroi jetë i riu Preshevar Arben Z. Ejupi

Ndërroi jetë i riu Preshevar Arben Z. Ejupi

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

Njohtohen të gjithë miqët, familjarët, shokët se ka ndërruar jetë i riu Preshevar Arben Z. Ejupi.
Bashkëqytetari ynë, 27 vjeçari Arben Ejupi pas një sëmundje të shkurtë ndërroi jetë.
Varrimi i të ndjerit bëhet nesër me drekë.

Ngushëllime familjes, miqëve dhe shokëve.

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (339 Publikuar)

avatar
alban 02/09/2011 16:13:34
ngushllime
avatar
uzeiri 30/01/2011 05:18:12
ngushlime familjes ejupi, allahu ne xhenet eqoft arbenin.
avatar
02/09/2011 16:12:41
ngushllime
avatar
norca 30/01/2011 01:36:53
Ngushlime te thella per familjen Ejupi nga Presheva i lehte qofte dheu memedheut.Ngushlime i shprehi babait te Arbenit Zejdiut qe se bashku kane punuar me babain time i cili gjithmone ka pase fjale te mire per kete familje.Ngushlime i shprehe familja Kadriu nga chicago
avatar
29/01/2011 17:16:11
ngushllime familjes ejupi u kan ni djal shum i mir qysh u kon ashtu ja sjellt edhe zotii dheu qoft i let mbi ty
avatar
29/01/2011 13:26:39
ngushtllime per familjen ejupi dhe zoti jau fladit zemren se shum vdekje e re .e Beses shum shum fat ne te ardhmen po ksi fati si me arbenin smundet be mepas se shum teper jenikan qift imir.e zoti te ndimoft oj omoter e talehtsoft dhimjen ne shpirt ty e familjes se arbenit ishalla kashku aj ne midis te lulev te xhehnetit o allah.se ai ka qen shum njeri imir qata ekamar allahu per veti.zoti juv lasht shnosh
avatar
Safet Murtezi 29/01/2011 10:24:13
Ngushllime familjes Ejupi dhe Haziri. Zoti e shperbleft Aebenin me xhenet. Pak jan fjalet te pershkruhet miresjellja dhe rrespekti qe ka pase Arbeni ndaj te gjitheve.Dotakujtojm me mall dhe rrespekt gjithmon.Familja Murtezi Belgjike
avatar
pranoni ngushllimet tona me te sinqerta zoti e shperbleft ne xhenet
avatar
kadri sulejmani 28/01/2011 15:01:51
ngushlime famija e arbenit zoti e shperblevt me xhenet arbenin dhe juve si famije eti jav letsovt dhibjen gjithve
avatar
Buhani nga Suedia 28/01/2011 12:59:55
Jemi te shokuar nga lajmi i te ndjerit Arben Z. Ejupi! Ai ka qen njeri me i mir qe e kam njohur! I leht i qoft dheu, Zoti ne Xhehnet ishallah. Ngushllime familjes te ndjerit.
avatar
lavdrim 28/01/2011 12:40:40
ngushellime nga zemra familjes ejupi
avatar
Artan i Dugani nga zvicrra 28/01/2011 12:32:19
Ngushllime Familjes e jupi dhe te gjithve dashamirve te ti zoti ne gjenet se shum shoqi mir u kan e ishalla zoti e shperblen nat jet tjeter...
avatar
28/01/2011 11:04:26
ngushllime familjes Ejupi
avatar
Mevlani 28/01/2011 10:59:39
Ngushllime familjes se tij shume po me vika keq, kur e pash ne fotografi dhe e njoha edhe me shume me rendoi fakti se tash nuk gjindet ne mesin tone. Zoti ja boft lehte dheun nderdsa familjes se tij zoti t'ia jep gajretin ne keto dite permallimi.
avatar
meel 28/01/2011 10:27:40
ngushllimet e mia
avatar
28/01/2011 09:51:46
zoti ngjenet djal mat mir npreshev sbesoj qe ka pas ngushllime familjes arbenit
avatar
floo 28/01/2011 09:47:17
Ngushllime Familjes Zoti ja u dhasht gajretin e ARBENIN e qoft Allahu ne lule te XHENETIT
Njerzit e mir shkojn herert nga kjo bot e rrejshme, edhe nje her ngushllime familjes.
avatar
adnan belgjik 28/01/2011 07:29:53
ngushllime familjes EJUPI..Zoti ne xhenhet e çoft shkotut ton te dashur
avatar
28/01/2011 07:00:59
E nderauar familja Ejupi pranoni ngushllimet me te sinqerta per humbjen e djalit tuaj Arbenit,me te vertet eshte nje dhimbje e madhe jo vetem per familjen tuaj por per te gjith shqiptaret e lugines ,te gjith ndiem dhimbje sebashku me juve.Zoti e shperblevt me xhenet Arbenin e juve e nderuara familje zoti ua qoft gajretin.
avatar
Agoni 28/01/2011 06:35:20
Ngushlime familjes ejupi ishalla zoti e shperblen me Xhenet
avatar
erblina 28/01/2011 05:58:01
All-llahu e shperbleft me Xhenet inshalla,ngushllime familjes Ejupi.
avatar
bujar presheva 28/01/2011 05:41:44
Ne emrin tim dhe familjes time, ju shprehi ngushllime familjes Ejupi, jemi prek shum fell ne shpirt per ket dit te zie qoft leht dheu i Arbenit.
avatar
abdylfeta rashiti 28/01/2011 05:33:58
be nebgjes ate dite kur u ktheva prej pune hyna ne internet ta shoh cka ka tre. me mire kishte qen te mos hyja fare. ne presheva.com pash foton e Arbenit e thash cka tash ky kety. ne moment me shkuan syt ne titullin qe thoshte "ndrroji jete" te them te drejten u hupa krejt.
me arbenin kemi banuar se bashku ne nje dhome gjate vitit 2000 ne prishtine e ai ka qene shum i ri ne ate kohe. menjeher ja filluan mendimet te kthehen te asaj kohe. me kujtoheshin disa qasteshum te mira qe i kemi kaluar.
KJO ESHTE JETA. Ne momentin qe i rregullon disa sende te mira ne kete jete duhet ta dime se mundet aty te jete edhe fundi jone, pra shum ngushllime per familjen e Arbenit e inshallah Allahu e shperblen me xhenetin firdaus e juve farefisi i arbenit lehtesim ne dhimbjet. kete rast te hidhur e ka pas edhe familja ime 13-14 viteve por njeriu shum i fort e po i perballojke te gjitha.
kam ende cka te shkruaj por nuk po di kah tia filloj ,sidoqoft Allahu ne xhent arbenin ishallah.
avatar
armend 28/01/2011 05:23:49
Ngushllime familjes ejupi dhe bar farefisit te arbenit.Zoti e shperbleft me xhent Arbenin se met vertet nje lajm shum i hidhur.I qoft dheu i leht
avatar
fatlind 28/01/2011 04:42:18
zoti ne xhenet e qoft arbenin se ka qeni njeri shum i dashu kur degjova se kishe vdkur me erdhi shum summ keq pranda gushllime familjes ejpi ng preshe kurshe arben zoti ja shperblf ne xhenet
avatar
vedati 28/01/2011 04:42:12
zoti e shperbleft me xhenet .ngushllime familjes se arbenit
avatar
28/01/2011 03:12:02
Zoti e ka pelqy Arbenin dhe e ka mar ,po zoti jav flladit zemrat familjes se arbenit e te gjith farefisit tij,e Arbenin ,Zoti e shperblevt me Xhenet.
avatar
Presheva_ch 27/01/2011 19:06:18
Lajm shum i hidhur per ne te gjithe qe e kemi njohur por ja qe jeta i ka keto
ngushllime Familjes Ejupi Zoti te shperbleft me Xhenet Arben .
avatar
Liridon 27/01/2011 18:05:41
Ngushllime per familjen e vet edhe per kejt qe e keni njohur, se per secilin ka qen njeri i mir, edhe ka ndihmuar gjithkend nese ka patur mundsi. Zoti ne xhenet.
avatar
Dilaveri Bushtran 27/01/2011 17:28:33
Familjes Ejupi i shprehim ngushllimet me te sinqerta dhe lus Zotin qe Arbenin ta shperblej me Xhenet
avatar
ERon shabani 27/01/2011 17:01:14
kusheriii ti me shku ku me shku je prap ne zemrat tona tek neee e let te qoft nataa e par ne varr
avatar
Nijazi Abdiu 27/01/2011 16:49:15
Familjare te te ndjerit Arben Ejupi: Me te vertete zoti te gjithe ne na ka krijuar me rriskun tone cdo kush e ka te caktuar se kur do lind, sa do jetoj kur do te vdes etj.etj.I ka caktuar ne suaza te atij rrisku edhe gjerat tjera se kur dote gezohemi qe pamedyshje njera prej tyre eshte edhe lindja e tij dhe kur te s'provohemi se njera prej tyre eshte edhe vdekja e tij gje qe eshte nje prej sprovave me te veshtira por ma me rendesi eshte qe Zoti i Madheruar t'a shperblej me Xhenet gje qe e deshiroj dhe njekohsishte familjareve te tij,shokeve miqeve etj,Zoti ua lehtesofte dhimbjen ne zemrat e tyre dhe ua mundesofte takimin ne Xhenet.Ngushellime.Amin.
avatar
Kushtrim NASUFI 27/01/2011 16:24:07
Lajme i rende per familjen Nasufi nga Presheva,
I shprehim ngushllime nga thellsia e shpirtit familjes Ejupi edhe pse ne keto caste fjalet nuk sherojne dhimbjen, por Zoti e bekoft ne Xhenet Arbenin dhe i qoft i leht dheu......
Me rrespekt dhe ngushllime familjes Ejupi....
avatar
destani 27/01/2011 16:21:48
Allahu e shperblehte me xhennet, se ka qene nje djale i dashur se kam pasur rast ta njiha kur shkoja ta beja pagesen e rrymes,kurse familjes EJUPI,te bejne saber e dhashte ZOTI qe te takohemi me Arbenin ne XHENNET.
avatar
alajdin musliu 27/01/2011 16:19:46
Ngushllime te sinqerta Familjes Ejupi ZOTI ne xhenet ARBEN
avatar
eron 27/01/2011 16:12:24
ooo kusheriiii zemret na kallee krejveee i let qoft dhe dhe nata e par ne Varr Ngushllime prej djalit te mixhes Eronit je ne Zemrat tona Vllau jon ARBEN
avatar
valon mehmedi 27/01/2011 16:06:24
zoti ne xhenett,ngushellime
avatar
Sali Bushtran 27/01/2011 16:05:38
Zoti e shperblefte me lulet e Xhennetit,ashtu si e mori tek ai ne lulen e rinise,Familjes se tij i shtofte durimin,eshte nje moment i rende qe e prek cdo njeri , ndajme dhimbjen me familjen e Rahmetliut, Zoti e shperblefte me Xhennet.
avatar
flamuri miratoc 27/01/2011 16:01:02
Ngushllime per familjen ejupi dhe per gjith shoqerin e tij e dashamiret ...
avatar
blerim bina nga franca 27/01/2011 15:57:30
ngushllime te gjtih familjes ejupi .zoti ne gjenet
avatar
dritoni 27/01/2011 15:49:20
ngushllime familjes ejupi...e humba nje shoke shum te mire,allahu e shperbleft me xhennet!
avatar
amir 27/01/2011 15:39:55
ngushllime familjes Ejupi..
avatar
fetije 27/01/2011 14:48:23
daja arben me mungon shum. ngushllime familjes ejupi na presheva.
avatar
fetije 27/01/2011 14:41:01
daja arben ti po me mungon shummm. ngushllime familjes ejupi na presheva
avatar
fanol 27/01/2011 14:21:30
Ngushllime familjes ejupi zoti ja letsoft dhimbjet
avatar
zike 27/01/2011 14:20:13
ngushllime familjes ejupi nenes se tij e gjith familjes se tij e atyre qe njohin ARBENIN.kemi humb nje djal te ri te dashur te presheves sod presheves i ka ra nje hije e zez.ngushllime edhe njeher familjes ejupi gjithve qe e njohin.
avatar
mafak 27/01/2011 14:02:49
Pranoni ngushllimet me te sinqerta familja Ejupi, Allahu ua lehtesofte dhimbjen.
Allahu e shperbleft me Xhenet nipin ton arbenin. Do te na mungoje buzeqeshja, respekti dhe miresjellja yte. Arben.
avatar
sali presheva.. zvicer 27/01/2011 14:00:16
ngushllime familjes ejupi dhe gjith lugines te presheves
avatar
Abdyl Kadri 27/01/2011 13:56:28
Ngushllime gjith familjes te zejdies per djalin e vet Arbenin Ejupi zoti e shperbleft me xhenet
Abdyl Kadria nga zvicra (vllavi i nerimanit).
avatar
27/01/2011 13:54:29
ngushllime familjes Ejupi...
avatar
27/01/2011 13:54:26
ngushllime familjes Ejupi...
avatar
Kujtim Mehmeti 27/01/2011 13:50:11
ngushllime familjes ejupi...
avatar
femija nga franca 27/01/2011 13:44:20
ngushllime familjes se te ndjerit Zoti ishalla e shperblen me xhehnet e juve gajretin e sabrin sidomos ages zejdi e gjith familjarve te aferm
avatar
sali presheva.. zvicer 27/01/2011 13:42:08
shprehi ngushllime familjes EJUPI dhe gjith lugines te PRESHEVES se na la shoku mai mir qe kapas nji fetyr gjith mon duke qeshur.. i qoft dheu i let
avatar
sali presheva.. zvicer 27/01/2011 13:42:02
shprehi ngushllime familjes EJUPI dhe gjith lugines te PRESHEVES se na la shoku mai mir qe kapas nji fetyr gjith mon duke qeshur.. i qoft dheu i let
avatar
nerimane rexhepi 27/01/2011 13:17:02
ngushllime familjes ejupi ty arben nipi im i dashur te qoft dheu i lehte.zoti te shperbleft me xhenet..!
avatar
Luli 27/01/2011 13:14:11
All-llahu e meshirofte , ngushllime familjese se tij , All-llahu i dhashte durim familjes se tij.......
avatar
hazir shoshaja 27/01/2011 13:12:03
pranoni ngushllimet nga familja salihu dhe i qoft dhehu i let te ndjerit arbenit
avatar
bujari kojshija 27/01/2011 13:05:32
pranoni ngushllimet e perzemerta familja e arbenit dhezoti e shperbleft me xhenet
avatar
Fitim Emini 27/01/2011 12:52:37
Ngushellime familjes Ejupi dhe gjithe dashamirve te Arbenit zoti ne xhehnet na takoft.
avatar
bujari nga miratoca 27/01/2011 12:50:46
ngushellime familjes ejupi ishalla allahu e shperblen me xhenet ngushellime ....
avatar
Goni - Norca 27/01/2011 12:49:18
Ngushllimet me te sinqerta familjes Ejupi,zoti ja lehtesoft dhembjen
avatar
27/01/2011 12:45:13
Ngushllime familjes Ejupi dhe zoti nxhehnet ishalla i takon
avatar
burimi nga corrotica 27/01/2011 12:44:28
me vjen shum keq per familjen e arbenit ju shprehi ngushllimet e mija per arbenin se shum mu ka dhimt se as lotet spom ndalen zoti e shperbleft ne xhenet
avatar
BEKIM FRANCE 27/01/2011 12:26:06
I qofte i leht dheu... ARBENIT zoti ne xhenet ishalla Presheva do ta kujtoj me shum mall kete djal gjithmon te buzqeshur.edhe nje here ju shpreh ngushllimet gjith familjes, farefisit, shoqerise
avatar
preshevarjaa 27/01/2011 12:13:06
ngushllime familjes ejupi.....
avatar
miloti suedi 27/01/2011 12:12:19
Spari familjes i shprehi ngushllimet e perzemerta allahu u dhasht gajret dhe jua letsoft dhembjen per birin tuaj arbenin.Nuk eshte e leht qe nje person te largohet nga familja posaqerisht nje i ri ne moshen me te mir.Nuk mbetet tjeter veqse lusim qe tja fal mekatet e ksaj bote ta shperblej me te mirat e botes tjeter ket djalosh familjen e tij dhe gjith muslimanet anekend botes.
RRespekte
avatar
OKI 27/01/2011 12:02:35
zoti ja befte dheun e lete shokut kolekut time te pa aruar ngushlime familje shoke e dashamire
avatar
edip 27/01/2011 11:55:19
ngushllim gjith families ejupi zoti ne xhenet e qoft nga famila saiti
avatar
Xhelal Saiti 27/01/2011 11:49:34
Ngushllimet e mia ty Mahir dhe familjes per humbjen e me te dashurit Tuaj. Zbrazetira qe mbetet ne familje me vdekjen e vellaut / djalit nuk plotesohet me asgje, por ja qe jeta i ka edhe castet e hidhura. Zoti ju forcofte dhe Ju dhashte juve gajretin e Arbenin e shperbleft me xhehnet.
avatar
edip 27/01/2011 11:36:10
ngushlime gjith familes ejupi ,zoti e shperbleft me gjenet nga fam Saiti
avatar
Timi 27/01/2011 11:34:34
Ngushllime Familjes Ejupi
avatar
erxhani preshev 27/01/2011 11:26:38
allahu ne xhenet e coft inshallah,e familjes gajret,nese e di dikush a cilet te pame se mdoket e ka ni vlla ne zvicerr nese e di dikush le te jep informata ku duhet me shku me pa,po mendoj kur te kthehen ne zvicerr vllau apo kusheri cka i ka.allahu ne xhenet inshallah
avatar
Bekim Bruxell 27/01/2011 11:18:50
I dashur Daja Zejdi edhe gjithe familja juaj pranoni ngushllimet me te sinqerta nga ne per humbjen e djalit dhe nipin tone te dashur.Arbeni nuk dote humbet kurre dote jet gjithe mon ne zemrat tona Zoti e shperblefte ne xhenet dhe juve ju lehtesohet dhimbja e madhe.
avatar
shuajbi 27/01/2011 10:57:10
zoti xhenet familjes ejupi .ishalla allahu me xhenet trupin e shokin ton arbenin e shperbleft
avatar
27/01/2011 10:19:13
Ngushllimet me te sinqerta per familjen ejupi e zoti xhenetin inshalla
avatar
Avni majanca 27/01/2011 09:50:14
I shprehim ngushllimet e ngrohta familjes EJUPI....ARBENIT I QOFT DHEU I LEHT
avatar
adnan gerajt 27/01/2011 09:46:40
ngushllimet e perzemerta familjes EJUPI nga presheva ZOTI JU BEKOFT
avatar
PRESHEVA 27/01/2011 09:36:53
Transmetohet se Pejgamberi salallahu alejhi ue selem ka thene: ''Kerkoni falje per vellane tuaj, lutuni per te qe te forcohet, sepse ai tani eshte duke u pyetur.'' (Transmeton Ebu Davudi ne Sahih. Hadithi eshte i sakte)

Prej duave qe kendohen pas varrosjes se te vdekurit eshte kjo:

''Allahumag-fir lehu All-llahumme thebbit hu. (O Zot, falja mekatet dhe forcoje ate).'' (Transmeton Ebu Davudi. Hakimi e ka bere hadithin te vertete)
avatar
kusherini 27/01/2011 09:30:27
ngushllime per familjen ejupi
avatar
rabiti 27/01/2011 09:15:23
ngushllimaet me te sinqerta per prinderit,familjen dhe gjith farfisin e tij ,por edhe per ata qe e kan njohur,zoti ia flladit zemrat.ishalla allahu e shperblen me xhehnet.
avatar
shpetim hyseni 27/01/2011 08:53:15
ne emrin tim personal dhe ne emer te familjes time familjes ejupi i shprehi ngushllimet me te sinqerta e ty o djal i rri arben te qoft i leht dhe i presheves e zoti te shperbleft me xhenet
avatar
orges 27/01/2011 08:50:47
zoti ne xhenet
avatar
orges 27/01/2011 08:44:16
Ngushllime për familjën Ejupi......
avatar
mani 27/01/2011 08:34:28
ngushllime familjes ejupi zoti e shperbleft me xhenet nipin tim te dashur arbenin
avatar
elezi.ch 27/01/2011 08:30:30
ngushllime familjes ejupi dhe zoti me xhenet e shperbleft te riun arbenin e ju presheva .com flm per informatat jeni ma te mirt
avatar
Familia Mehmeti nga svicra 27/01/2011 08:14:41
Soti nqenet pur Arbenin. ishalla na jep zoti forc ket murzi pur arbenin. zoti jep dhe na merr. me besim zotit.
avatar
vebi- ch 27/01/2011 08:12:48
Ngushllime Familjes Ejupi nga Familja Sulejmani (geraj)
avatar
Jallca 27/01/2011 08:01:21
ngushllime familjes Ejupi
avatar
Pharma Gent 27/01/2011 07:39:17
ngushlime familjes Ejupi per vdekjen e djalit,vllaut,kusheririt dhe te afermit tuaj.Zoti e shperblefte me Xhehnet inshalla.
avatar
Arjanit xhelili 27/01/2011 07:38:45
Zoti N'Xhenet Ishalla E Ka Que Shokuun Tond Te Ngusht,Mua Nje Fajl Mu Kujtohet Kur Ma Bojke Apo Doon Meti Prer Flokt Ma Shum.Zoti N'Xhenet
avatar
VALONI 27/01/2011 06:57:09
NGUSHLLIME FAMILJES PER VDEKJEN E DJALIT TUAJ.ESHT DHIMBJE E MADHE POR GJITHCKA QE TE VJENE NGA ZOTI NEPER FAMILJET TONA DUHET QE TE BEHEMI TE FORT DHE TE PAJTOHEMI ME ATE.E SHPERBLEFT ZOTI ME XHEHNET TE RIUN NGA PRESHEVA.NGUSHLLIME
avatar
albert 27/01/2011 06:56:37
ishalla ne xhenet e qon allahu ia leton dheun qe mban pezull mbi të
avatar
albert 27/01/2011 06:55:34
zoti ne xhenet e qoft ket njeri te nderuar i dashur nga gjith qyteti jon preshev ngushllime famlijes ejupi edhe n1 ngushllim nuses see saj besmire kamberi qe u trasheguan zot 1 muaj
avatar
nazmi 27/01/2011 06:53:53
ngushllime familjes dhe zoti e shperbleft me xhenet
avatar
Fabrika Nura 27/01/2011 06:17:00
ngushllime familjes Ejupi .
avatar
amir kamberi 27/01/2011 05:58:51
Ngushllime familjes Ejupi Zoti Nxhenet i nderuri Arben :S i let te qoft dheu.
avatar
aferdita demiri 27/01/2011 05:51:20
Ngushllime familjes Ejupi Zoti ua beft let me ket dhimbje kurse Arbenit i qoft dheu i leht Zoti e shperbleft me xhenet
avatar
Shuajb 27/01/2011 05:51:01
Paqja e Bekimet e Zotit qofshin mbi te gjithe ju,vellezer dhe motra.
Dashte Allahu i Madherishem qe ky shpirt qe iku dje nga kjo bote kalimtare te jete nen Meshiren e Allahut e ta shperblej me Xhennetin e Allahut. Vertet njeriu nuk futet ne Xhennet perpos me Meshiren e Allahut, ta lusim pra Zotin qe te gjithe qe ky vella i joni te jete pjese e njerezve me te ndershem ne Xhennet.
Familjareve u shprehi ngushellime e Zoti ua shtofte durimin, se me te vertet eshte dhimbje e madhe.
avatar
faton galanti 27/01/2011 05:40:34
Ngushllime gjith familjes Ejupi,ZOTI e shperbleft me XHENET.
I let te qoft dheu i tokes son .
avatar
Anita 27/01/2011 05:30:45
.. Ngushllime e gjith familjes Ejupi ! :(
avatar
bexheti nga zvicra 27/01/2011 05:30:08
zoti ne xhenet se djali mir ukanen shum
avatar
Miratoca 27/01/2011 05:18:49
per ertefundit.26.12.2010 kesh e pagujta rrymen dhe epyta se qenshe vesher shum mir me kravat vetum qeshi se ishte shum pric i mir ne shallter per ata edhe zoti eka begenis por qate ju lus te banu temir dhe ta kajm arbenin se met vertet ishte shum djal i mir
avatar
nexhat. 27/01/2011 05:17:31
Ngushllime familjes Ejupi,miqëve,shokëve dhe gjith dashamirëve të tij të cilët e kan njohur Arbenin,Zoti e pranoft në kopshtin e tij të lulave të xhehnetit...
avatar
Xonii-Franc 27/01/2011 05:11:29
Ngushllimee familjes Ejupi nga Francaa e Arbeni zoti e shperbleft me xhehnet ishallah
avatar
enver 27/01/2011 05:07:39
ngushllime Familjes Ejupi...?
avatar
vedat 27/01/2011 05:01:21
ngushllime familjes Ejupi nga familja Saiti. Allahu e shperbleft me Xhenet
avatar
arta 27/01/2011 04:51:27
ngushellime familjes Ejupi e zoti ja flladit zemren nanes e babes se tij . zoti ua letoft dheun mbi te .ishalla shkon ne xhehenet
avatar
mevlani strezoca 27/01/2011 04:48:22
me vjen shum kesh per arbenin zoti ne xhenet ishalla zoti ja boft let valla se shum rend me hup ni njeri si arbeni
avatar
A.Sahiti 27/01/2011 04:33:28
Ju shprehii ngushllime te perzemerta familjes ejupi dhe gjith miqeve e dashamireve te Arbenit,All-llahu e shprebleft me xhenet....
avatar
Dritoni 27/01/2011 04:08:03
e nderuara familje Ejupi,ju shpreh ngushllimet me te perzemerta per humbjen e Arbenit.Lusim Zotin qe ta shperblej me gjitha te mirat e asaj bote,kurse familjes tja shtoj durimin.
I qofte i leht dheu...e gjith Presheva do ta kujtoj me shum mall kete djal gjithmon te buzqeshur.edhe nje here ju shpreh ngushllimet gjith familjes, farefisit, shoqerise....
avatar
sara mustafa 27/01/2011 03:50:30
Ngushllime familjes Ejupi ZOTI NE XHENET........!
avatar
arife agnesa ylli 27/01/2011 03:44:21
ngusllime familjare arbenit
avatar
lulja 27/01/2011 03:24:47
Allahi ne Xhennet. Deri sot e ka pas te caktume nga ana Allahut xh sh me jetu. Saber familjes se tij
Allahi magfiret. Ju kisha lut preshevalive qe mos te thojne I QOFTE DHEU I LEHTE ;e disa shprehje tjera se ai ma ka vdek nuk e mer vesh dheun i lehte apo i rende eshte ai tash lyp nga ne ta perkujtojme me fjale te mira me KUR´AN
avatar
27/01/2011 03:18:58
ngushllime familjes ejupi per arbenin.me vjen keq per ket lajm trondites se me te vertet ka qen nje djalosh dhe shok shum i mir,allahu me xhehnet e shperbleft
avatar
blerta 27/01/2011 02:38:45
Zoti e shperbleft me xhenet arbenin e familjes Ejupi zoti ua qoft gajretin
avatar
muharrem sylejmani 27/01/2011 02:16:11
sot mora vesh se shoku im i dashur arben ejupi ndrroi jete, jam shum i shqetsuar. Zoti nxhenet e qoft Ngushllime familjes ejupi. Arbeni ka qene shoku im i ngusht.
avatar
valentina 26/01/2011 21:33:33
inshall-llah zoti do ja letsoj dhimbjen familjes ejupi dhe shprehi ngushllimet me te sinqerta e arbenin eshperbleft me xhehnet...amin
avatar
valentina 26/01/2011 21:25:36
ngushllime te perzemrta per familjen ejupi.lusim allahun ta meshiroj arbenin dhe ti jep durim familjes ejupi.
avatar
kushtrim 26/01/2011 19:09:10
Ngushllime familjes ejupi zoti ne xhenet arben
avatar
bujari kusha 26/01/2011 19:05:47
qenka shum zor me shkrujt dishka qe nuk kisha dasht kurr me besu , ...
kom mbet pa tekst e i shokuar .
ngushllime familjes ejupi e gjith presheves e zoti ju ndimoft,
e zoti ne xhenet arbenin .....
avatar
MIRATOCA (CH) 26/01/2011 18:44:18
NGUSHLLIME FAMILJES EJUPI. E ARBENIN ZOTI NE XHENET E QOFT
avatar
Arta 26/01/2011 18:37:57
Nuk mund ta besoja ket lajm kaq trondites per Arbenin,ka qen njeriu me i dashur ne Luginen e Presheves..Zoti qoft me ty dhe te shperbleft xhehnetin..Familjes Ejupi shprehi ngushlimet me te perzemerta sidomos Babait dhe Nenes se tij te ndjerit..
avatar
Dashnim 26/01/2011 18:19:56
ky njeri ka qen i dashur me te gjithe ka qen i disponuar cdo moment ngushllimet e mija per familjen ejupi .... Rest in Peace
avatar
27/01/2011 16:39:18
ngushtllime familjes ARBENIT, ZOTI NE XHEHNET E COFT
avatar
Agnesa Suedi 26/01/2011 18:19:35
zoti ia shperbleft xhehnetin dhe familjes se tij ua letoft dhimbjen
avatar
Agroni Belgjik 26/01/2011 18:12:35
Ngushllime gjith Familjes Ejupi dhe zoti ja flladit zemren zoti ne xhenet e qoft,nuk pom besohet qe ka vdekur Shoku jon i ngusht Arbeni.Allahu e shperbleft me Xhehnet ishalla.
avatar
TINA 26/01/2011 17:52:37
Nuk di sit ja tregoj historin e te ndjerit ka qe 1 muaj u martua dhe ja pas marteses shpejt i ndodhi vdekja.
avatar
kadri sulejmani 28/01/2011 15:30:20
ederuara familja ejupi ju shpre gushlime gjith familjes ejupi dhe gjalin e juv arbenin zoti e shperbleft me xhenet gushlime nga familja e kadris nga franca e terrnava
avatar
Enis Mustafa 26/01/2011 17:51:20
Pranoni ngushllimet me te sinqerta familja Ejupi, Allahu ua lehtesofte dhimbjen. Allahu e shperbleft me Xhenet shokun tone i cili pa dyshim ishte pjese e perditshmerise sone, ishte pjese e qytetit tone. Do te na mungoje buzeqeshja, respekti dhe miresjellja yte. Arben.
avatar
Enis Mustafa 26/01/2011 17:46:04
Pranoni ngushllimet me te sinqerta familja Ejupi, Allahu ua lehtesofte dhimbjen. Allahu e shperbleft me Xhenet shokun tone i cili pa dyshim ishte pjese e perditshmerise sone, ishte pjese e qytetit tone. Do te na mungoje buzeqeshja, respekti dhe miresjellja yte. Arben.
avatar
Agimi 26/01/2011 17:42:23
Pranoni ngushlime te sinqerta nga familja Musliu.
nuk di cka te shkruj nuk di si ta shprehi se sa me ak ardhen aq shum keq e kam pas shok dhe ka me mbetun ne zemrat tona
avatar
Fidan Fetahu 26/01/2011 17:41:23
Ngushllime familjes Ejupi.
avatar
familja ramadani 26/01/2011 17:39:59
na ka tronditur shum ky lajm i hidhur gjith familjen i shprehim ngushllime familjes ejupi zoti e shpebleft me xhenet z.arbenin
avatar
ahmet haziri 26/01/2011 17:36:16
ngushllime familjes ejupi
avatar
Shqiponja & Florenti 26/01/2011 17:24:49
Ngushllime Familjes Ejupi..E Arbenit i Leht i Qoft Dheu.
avatar
Aziz 26/01/2011 17:24:02
Ngushllime familjes ejupi
avatar
Nusreti..austri 26/01/2011 17:19:37
Me emrin e Allahut, të Gjithëmëshirshmit, Mëshirëplotit!

Me vdekjen do të takohesh. Mos harro! Dheu është shtrati yt, krimbi shoku yt, Munkeri dhe Nekiri bashkëbisedues yt, varri shtëpia jote, brendësia e tokës vend qëndrim yt, Dita e Kiametit vendtakim yt, ndërsa xheneti ose xhehenemi përfundimi yt. Ngushllime familjes,shokeve dhe gjithe atyre qe kan njohur kete djalosh te ri preshevar. Zoti te shperblefte me Xhehnet.
avatar
DINI nga PRESHEVA 26/01/2011 17:17:29
ngushlime familjes ejupi,zoti ne xhenet e qoft arbenin.
avatar
nesrin 26/01/2011 17:16:14
ngushllime familjes Ejupi, si koleg i punes vetem fjalë te mira per ARBENIN ishte shok i mire, i nderushem, i shoqerueshem,me te gjithë kolegt edhe pse punuam nje kohë te shkurter por ne koleget nuk do ta harrojm kurrë ne kohen më të mirë e ndahu vdekja nga ne.Zoti e shpërbleft me te mirat e asaj bote dhe familjes EJUPI ngushllime te perzemërta.
avatar
avdulla junuzi 26/01/2011 17:13:44
Ngushllime familjes Ejupi
avatar
argjent 26/01/2011 17:13:44
ngushllime familjes ejupi
avatar
agron sherifi nga franca 26/01/2011 17:12:56
ngushllime familjes ejupi zoti e shperbleft me xhenet
avatar
enis 26/01/2011 17:11:18
Ngushllime te perzemerta familjes Ejupi
avatar
sevime.krashnica-sylejmani 26/01/2011 17:05:09
ngushllime te sinqerta familjes Ejupi dhe Haziri.Dheu te qoft i lir o djali i ri.Zoti ju ndihmoft ne keto momente te renda
avatar
Taulant-Zhunica 26/01/2011 17:02:32
Ngushellime per familjes Ejupi
avatar
Shpetim Haliti 26/01/2011 16:53:07
Shpreh ngushllimet me te sinqerta familjes Z. Ejupi. I lehte i qofte dheu.
avatar
vjollca 26/01/2011 16:44:54
Besimi!
ngushllime familjes Ejupi dhe Zoti me Xhenet e shpërbleft Arbenin.
avatar
noli 26/01/2011 16:42:52
ngushllimet e mia gjith familjes Ejupi Zoti ia beft leht me ket dhimbje te madhe se esht nje lajm shokues, e ARBENIT i qoft i leht dheu e Zoti e shperbleft me xhehnet inshallah
avatar
Dukagjin H, 26/01/2011 16:38:39
Ngushllime te sinqerta familjes Ejupi .
Inshallah me xhenet.
avatar
26/01/2011 16:37:48
Besimi!
avatar
fisnik_n belgjik 26/01/2011 16:37:01
ngushllime familjes ejupi nga presheva ju shpre fisniki xhelili nga belgjika
avatar
Térrnave nga Suedia 26/01/2011 16:32:31
ngushlime familjes Ejupi nga Suedia
1 2 3 next Total: 322 | Treguar: 1 - 150

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

4.16
Presheva Web Portal