Ballina | Lajme | Aksioni Morava: Arrestohen 4 persona të dyshuar për trafikim të drogës

Aksioni Morava: Arrestohen 4 persona të dyshuar për trafikim të drogës

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Aksioni Morava: Arrestohen 4 persona të dyshuar për trafikim të drogës

Policia e Vranjës ka njoftuar sot se në aksionin "Morava" ka arrestuar dhe i ka dërguar tek gjykatësi hetues katër persona të dyshuar për trafikim me narkotikë.

Të arrestuar jan Qamil T (37), Shkëlqim 23) nga fshati Norçë, komuna e Preshevës si dhe Nenad Dj (36) nga Bujanoca për shkak të dyshimit se kanë kryer vepër penale për prodhim dhe trafikim të lëndëve narkotike dhe Ljubodrag J (36) nga Pozharevci.

Siç njofton policia, Ljubodrad J, me datë 19 maj të këtij viti ka marrë heroinë nga Shkëlqim S.

Marrjen e drogës Nenad Dj. e ka kryer në marrëveshje me Qamil T.

Policia në automobilin me targa të Pozharevcit të cilën e ka drejtuar Ljubodrag J ka gjetur 1.35 gram të supstancës pluhur, e cila dyshohet të jetë heroinë.

Gjykatësi hetues nga gjykata e lartë në Vranjë të dyshuarve i ka caktuar një muaj paraburgim kurse Ljubodrag J e ka liruar të mbrohet në liri.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (57 Publikuar)

avatar
norca teamo 17/07/2011 03:04:53
o nuk dorzomu kollaj ne norcalit po gjith jemi kan edhe kemi mu kan ju pershendet shkelqimi se nuk dorzona po ju qe keni shkru komente nese doni mu taku me mu takohemi e mi thuni atu fjal ne sy te shohim se kush koka burr ktu
avatar
bosii bilaq 26/05/2011 12:46:49
oju perrskaq leni punt e huaja po nese qaq dikushi jeni e dilni thunju ne sy qitinve qe po jipni komente se ktinve veq tuten hak ja kan pas kejt lugina e me zor ngoj as drogen as ka..,, me zor sta jep kerkush e qesi njerz si ju sat ken shqyptart kan me hek gjithmon po leni kta komente se secili idi punt e veta,,,,,
avatar
edin-ch 25/05/2011 11:48:53
o ti EMRI un e voziti bmw ce 6 vite edhe amo e di ci me njers e kam te fitume e jo me drog se kto njifen prej ma heret se cfar gjin jan i njof moti ko kta njerz prej vitit 2000 po me ksi pun kerkush sun i ka dal deri ne fund gjith kan perfundu ne burg e ti mos na baj gajlen neve ne ch se mos me qen na ktu ju duroni per buk atje
avatar
Norca 26/05/2011 04:23:20
Po ti Pse je nCh ti per weti ski Buk me honger edhe mes baj gajle tjera ;)
avatar
shum mir 24/05/2011 14:13:17
poti drogo nime skake taman be lock poti kta pun pe zena po cyshmujn dome fol per ksi gjana spoju vjen marre nakejt edim sepa punsi asht po runu pi ktinve punve se shkau mezi po pret drejt e qork poju fut juve perkani kafe ju rrini burg ata fito met madhe valla jam dikushi tu cit gjyks naper preshev ani punsonu burg
avatar
mmm 24/05/2011 14:01:44
o ti mentor msohu me shkrujt niher jo arzilatet po azilantet e tane shkruj komente
avatar
toni 24/05/2011 13:28:22
o mir ja kan boe e ishalla kurr nuk shofin drit me sy po nuk esht shtet qe duhet ti denoj,
nuk na duhet kombsia me kesi lloj fllicsina .
per kesi soj pun dehet edhe me i varen idijotet se po kae do komentus po i dalin ne krah ,
por edhe nje eshte kush i mbron keta jan me te ndyt se ata qe i kan mshelen e qe kryejn tash nevojen ne kof .edhe duhet per ti detyruar qe ti han....
avatar
florimi 24/05/2011 13:12:13
Pershendetje te gjithve

Personalisht per ket veper ikisha pershendet policija per punen e tyre edhe i dishiroj suksese per ket pun .
se ne vendin ton kjo shoqeri nuk duhet te ket vend por deri sa ka hala persona qe ket pun e vlersojn si pun te ndershme qe kjo pun e ketyre individave sjell rinin ton ne rruk te gabuar e ndalna e pyes veten se cfar njers jan keta te cilit nivel i takojn .
ket pun e punojn vetem ata persona qe nuk munden me qeten veten ne ket shoqeri e i mungon arsimimi
tung ju pershendes
avatar
ardijana 25/07/2011 16:55:25
shkelqim shoki te deshiroj shum suksese se kejt bohen tungi nga.................
avatar
Anglezja 24/05/2011 13:07:28
Ju kisha lutur gjithe komentuesve qe secili le te merret me problemet e veta se ne cfar kohe jemi ne duke rrit femij mos ardht me kesi kohe e mos te ia mbajne dertin preshevareve apo sic i quani ju norcali. Po me e mira e se mires kujdesuni per shtepite e juve se edhe keta vellezer tan qe jan burgosur ne kete kohe te zymt kane prind.femije e gra.Te gjithe kemi shpirt e zemer. Sot keta jane aty ku jane neser nuk dihet ndoshta ju do te jeni apo femijte e juaj....... Keshtu qe me mire qetesohuni e mos hyni ne vende ku se keni rrugen fare atypari. A nuk eshte mekat nese i lexojne familjaret e tyre keto komnente,femijte apo grate e tyre,nenat,baballaret,vellezerit apo motrat. Zoti u ndihmofte e i shpetofte sa me shpejte nga ajo dere e ndryshkur vellezerit tane shqiptar.
avatar
10/08/2011 15:23:05
shum flm per komentin po ne shqipart mundemi me than se 99% i kshyrmi gajlet e huja se sa gajlet e tona po shum flm per komentin dhe te uroj nje jet te mir nga shkelqimi norc
avatar
A thu pse? 24/05/2011 16:09:45
TI vllazen i paske kta a une jo. Ishalla nuk i shesin femijes tond e tane e shohm cfar komente po bon.
avatar
24/05/2011 13:06:23
norca ashiptar ishim kon tepart
per komenta pokshyrne more fukarellkin ejuv juka mlu kejt shkit jan bo da
le
ni
shum shpejt
komenta tekota
avatar
DRILON 24/05/2011 13:03:51
Drogirashi ok normal papunsi e madhe osht ne lugin te presheves.... po a me kesi lloj biznisi me u mar a po.... ok ndoshta mirresh ti me at biznis ose une mirrem me biznis te keti lloji ndoshta shkojne punet mire ama i vjen ne fundi edhe bjen ne fund te pusit.... po e marrin rinin ne qafe... zoti asht i madh qe ku jan kta tash... UNe po them se keta njerezt qe mirren me drog duhet me i var midis QYTETIT
avatar
drogirashi 24/05/2011 12:56:01
kollaj e kini me fol ju sha e kini rregullu jeten e juv edhe i kini qit punt ne dyzen. po sha me bo popullsija e pa pun te na idustrija osht 0 e zhvillume sa njer ki te punsum ne rrethin ton veq ne anbullant ne polici edhe ne komun a qetrt qa me bo , ju e kini rregullu veten edhe boni shum te mir shkruni aty po pi zorit secili kish punu edhe ma keq se fukaalleki nuk bahet se i rond osht kush nuk e ka provu nuk e di edhe fol se let e ka per veti
avatar
DRILON 24/05/2011 12:54:49
KTA NJEREZ QKA MERREN ME KESI LLOJ BIZNESI DUHET ME I VAR MIDIS QYTETIT NUK ESHTE GJYNAH ASPAK SE PO KTA NUK PO KAN MESHIRE PO I HELMOJNE FEMJET TAN...PO E PRISHIN RINIJEN E KESHTU ME RRADHE JU PERSHENDES
avatar
a.m 24/05/2011 12:50:52
heheheheh tash sa erdha pi pune e mora vesh se cka paska ndodh edhe me falni po mu per kesi lloj njerzish marohet qefi ce ikan arrestu edhe vllavin tem me punu qesi pun mukon nuk um dhimet se jo ne preshev ma mir hic as mos me shku se ne secilin qosh gati po shifke njeri tu punu qesi pun e kerkush nuk po don mu lodh per 10 euro me punu tan diten po ma mir diten me flet e naten me punu.
avatar
Ardi 24/05/2011 12:47:14
ceta shka punojn me drog asnjo mos ta lojn ne preshev kejt ti marin si thojn ni fjal e vjetr pa hanger hudra nuk te vjen era
avatar
miratoca 24/05/2011 12:39:58
ce besa edhe djali im mu mar meksi marrina smu kish dhimt po ishalla ceta meksi pun i denojn ka 50 vjet burg po boll kec rrug mepa doni norkoman ejo tashifsh doni familjes ne miratoc kan punuar do ksi pun po valla sot ikan punt mas keci fshat skambet ati asgja skateta as per kafe skan sot
avatar
drogirashi 24/05/2011 12:34:14
shum be po ju rrok zori hallkive se edhe ju kishi punu mu ju afru doni shifer e mir a kiton hani pa lidhje se nuk um lejon stafi mu ju sha se ju kisha sha shum mir se kejt jeni qasi nuk kini nvoj mu bo shum te mir me komente as haxhi nuk kini nevoj mu bo
avatar
orhan 24/05/2011 12:22:59
mos kritikoni se dikush osht pa faj perskej drunit that prehet edhe i nnjomi mos harroni
avatar
burimi 24/05/2011 15:44:43
aj druni njom 23 vjet e kish pas qef lluk-llukin edhe hic iri sisht kon.se kur un kam dal ne gurbet me 17 vjet dhe cdo muj kam mund mi nda per familjen do pare ndoshta pak ama boll jan,ateher kta drunat e njom ne preshev dojkan direkt ne audi bmw e mercedes me hyp.
E kan gjet nje biruc tash ku ne kof e bejn e caty han.
avatar
smook wiit ------amerikaj 24/05/2011 11:38:04
ti amerika a e di sa osht ni gram mos e ke gabu helbet...se atinve sja man me punu me killogram e me ton ata ato as me sy sun i shofin ata njerz jon tpakt po sa per qesi klinca qi me gram kjo sosht sen nashta e ka pas aj per veti ata ku e di ti...

edhe sa per fmija aj fmija qysh trritet pi i vogel sit ja nise pi i vogel udhve tkshia me shku me ja nis cigaren e pi cigares del tjetr kun e qeshtu shkojn kto pun me ren.. a kur tjet fmia ne rrug tdrejt aj qashtu rritet edhe qashtu jet ati as qi i shkon mendja per drog a dishka..

dalloj kto 2 gjana mir......
avatar
mmm 24/05/2011 11:18:30
vlen per ternocin pse ma re njerz te shkret po thuj i kojtet mu bo pasanik pa u lodhe e na jena budall ci punojm jasht pa ndal po nuk osht interesant se terrnoci krejt cit pun e punojn po et dhimen se i ke shok e je si ata per cata i kan ti po ktu ne gjermani u kon nja i ternocit djal i ri e kam njoft shum mir kur kam ardh ne gjermani aj me ka perkthi ne intervju e tane e ka punu cit pun mas disa kohe kur e kam pa ne banhof tu flejt me penet per nje kohe te shkurt kam ndegju se ka vdek
avatar
bushtranalija 24/05/2011 10:57:25
ju kisha lut te gjithve komentusve se kjo montazh prej seerbeve edhe gjithmon kemi pa smontazha mate mdhaja prej tyre po ne duhet et mbushemi mend seem ta nuk kemi bisnise skan pas as babllart ton asne sdote kemi me armikun po kto qekan ndodh mevjen keq prej atnve djemve prej familjeve tyre po ndoshta fmiu im dote helmohet me qat gram qeka qit ne treg aj djalosh po denimin meritojn sekurte bjere bresher qkasmund me ndodh po shiu esht i ngadalshem po ivlershem bohe tbereqeti breshri shkatrron dome gjdo pun eshpejt nuk ak hjeshi edhe fundin shpejt dote gjejn ju kisha lut qe moste miren tjert te rinj me ksigjera se shkatrrojn kulturen shqiptare edhe shkatrrojn rinin ton qevin me gjenerata egjenerata flm nga bushtranalija....
avatar
besi 24/05/2011 10:32:41
,,kasap mos u ban pa kasap nuk ban,, secila veper e ka cmimin e vet
e ben nje pune e lan vete ska ashtu eshte ligji qe nga zanafilla,,,
sdu me dhan kritika se gjithkund ka njerz qe bajn pune te tilla....
qka me than gjithkund ka budallakija po ashtu edhe ne Norc...qka me ba tash i majn ka njo 5 a 6 vjet e msohen nashta masi te dalin jasht me jetue si njerz...
kaq pershendetje
avatar
edin-ch 24/05/2011 10:06:55
edhe une punoj ne ch ne fabrik me 3 ndrrime si naj budall e hala sun po blej bmw x5 se spo ma qet e atje norcalit vozitin bmw e valla me vjen kec po sasht kjo pun bre
avatar
Emri 24/05/2011 12:31:13
o ti jo tre ndrrime po jeta ka me te shku e ske me mujt me ul prapanicen ne bmw,e mos ja bani gajlen se cka grahin norcalit se sjeni ka ja bleni ju,kan rreziku kjo eshte pun e tyre,me ta majt ty vintillat punon edhe ti ket pun,po cka me te ba ke ngajt mas vizes tash puno ne fabrik repu i gjall sa me i pagu ceket,e me bmw-n e paske te qart se spo mujshe me ble.klm
avatar
mentor 24/05/2011 08:44:10
norqlija me falni shum por bash sidomos per ju arzilatet amundni me nejt se mir jeni ne hallet ejuve rrini qaty e skeni pun e mi bajt gajlet ehuja po per shqiptarin ju marohet qefi po .... aper shkijet ju dhimben po se ma t mir jan atoo kta njerz kan len familje ekan shkatrru jeten evet qe kan hy ne dor te shkaut si ta kishni bajt epi ju ad send edhe fmija ejuv epin e mamir pergjithsi rrini kshyrni drejtimet ejuve emes tja ndije per qert qe mir ja kan bo e qdo send me i than okkk pergjithsi kjo osht haje buken tonde baje gajlen tende
avatar
Amerikaj 24/05/2011 08:31:29
O ty qe po te duket 1 gram kurrgja po ai qe e ban nje gram ai ban edhe nje ton se per kafshat se kan ata jan te ndyt e nuk ta montojn drogen pa ere hudre nuk te thot kurkush kur ky qamili nuk eka nje vit qe o liru pas kater vite vuajtje denimi po a pi zorit po do me thon ti poti je me iposhter se ai qe jep keso komente po bleje per femija tu e ata ta sigurojn kafshaten
avatar
norca 24/05/2011 08:29:16
o njerz adi shka per gjith vlen kjo se shumica merreni me qasi pun me drog eme kejta se sjeni malli asjo po pergjithsi me vjen keq qe ndodh kjo ekeqe se edhe ata qe kan hi ne burg kan famile ekan lendu diken e me shkru shka doni shkruni e leni ju arzilanta kshyrni punt ejuve mir jeni sas ju kan perzon e papun jeni gajlet ehuja keni ko mi bajt
avatar
Azilanti 24/05/2011 11:43:57
Po edhe me na perzon kthemi ne shpijat tona, jo ne burg se nuk kemi punu me drog, I lutna Zotit mos ti leshojn kurr kta prej burgut, se ksi rinije nuk na duhet.
avatar
mitatoca 24/05/2011 08:13:36
jojo kjo asht pun e mir ci pi arrestojn po per ksi pun sduhet as familjes vet me ju dhimt po mir babes apo nanes ku pi mer kto pare pa punu kurkund po gzohen ekam djalin biznismen i zoti jo kjo sasht zotsi shok po kjo asht marri kto pare jan pa vler mjer aj ci i han kto pare mosumashtroni me ksi pun haram shkrun dhe haram jan po msyjani punes pak pak cato jan matemdhaja se ktyne shokve pi zorit ska ktu zor me helmu dikan eti mu pasuru sthot zoti tedenon shteti po edhe zoti kto e bajn njerzt e lig ne kok
avatar
ALBANI 24/05/2011 07:20:17
VALLA MOS VET BRE PER NEVE KJO ASHT NJE PASQYRE SHUM EKECE PER TER POPULLIN SHQIPTAR NORMALE SE KA LLOJ LLOJ NJERZ QE PUNOJN ME KSI FAR PUN PO NEVE SHQIPTARVE NAJBAJN MIZEN BULLIC TE HUJT NE TUMENDU PER NJE DIT QE TEBAHEMI MILJONERA KEMI MET KERKUND SE NE NUK JETOJM PERVETI PO JETOJM PER KUJSHIT VETM TE BAJ MAMIR SE KOJSHIJA DICKA CE 16 VITE PUNOJ NE GJERMANI KURR SMUJTA QE TEBAJ PARE SHUM PO NI JET NORMALE PO EDHE KURR SERREJ VETEN TQ TE PASURONA MRENDA DITES PO PSE NEQOFT SE NJERI MENDON QE TE PASUNOHET MRENDA DITES DUHET TE BAJ SENDE JASHTA LIGJIT KU MUND QE TE SHKAKTON DAM NE POPULL SDI DHE SINJA KTA DJEM PO SEDI SE AMENDOJN PER RINIJEN QE ECON NE DAM SI JAMER MENDJA QE TI HELMON TE RIT SDI SE CYSH MUND MENI VETEN ATA PERSONA QE EBAJN KET PUN JU LUTEM QE TI MBROJM RINIJEN EJO QE TI HELMOJM SE SHUM RAND ASHT QETA SHIFSH NJE TERI EGAL SE SHKA ASHT SHQIPTAR APO MAXHUP ASHT GJUNA JAM SHUM KUNDRA KTYRE NJERZ QE MIREN ME KSI LLOJE TE NDYTA
avatar
Per juve azilanteve 24/05/2011 06:47:56
Ani ju qka po shkruni prej azilit se fmit juve qe po ia helmojn atje? Kur femit e juv atje ne azil krejt ishin te degradum ishin krej so high po rrishin kqyrni femit e juv atje e tane leni komente tu pi qaj se dikujt iu ka djeg shpirti
avatar
azilanti bellgi 24/05/2011 04:38:00
oti azilan me qfar zemre fol kshtu aedi e kta shqiptar kan familjekan prind qe sedin se qka punujn djemt evet po ty zoti tshkatrroft se spaske zemer per vllaznit etu
avatar
Azilanti ne Norqe ne shtepi teme 24/05/2011 21:39:25
Pasha zotin o ti azilant belgjik UN PO SE PO ME DEKEN por do te vdes me ZEMER TE PASTER se nuk e kom HELMUHEN as NJE BUBURREC e leje mo deni FEMIJE. EDHE PO TA GARANTOJ ME JETE krejtve qita qi e shohin ket koment se ABSOLUT nuk kom zemer per kta JO JO JO JO JO do tja kisha bohen ma keq se AHMADIN NEXHATI i kisha vjerren per BOLE dhe jam i bindur se me te gjet ty do ti kisha dhen si dhurat edhe dot kishe majten ti ZI per ta se une kurr DARSEM bile kisha bohen uuuuuuuhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa jasha jasha jasha kalle AFRIM MUQIQ per fatushin pom rre zemra. Aty tash ku te dhihen dhe aty do te hajn Se nuk helmohet rinija shqipare o pis se kjo ne gjeneraten teme kurr ne jet nuk ka qen tem as nuk ka guxu askush ta permend e leje mo mu zon me kille si kta Katundart e mi naper kufina e tane jep dikuna me e shitin ni gram dy e tri po edhe ma shum. Bile mos po desin shti ne Burg se nuk kemi nevoj per kta njerz. Me pytshin perpara nga je o tip i thojsha pre NORQE a shum mir. E kur po me vesin shti Prej ka je o Tip prap po i thom Prej NORQE uuuuuuuuuuuu a i njef Raqojt sha po mirren me DROG a e di ku po e rrasi une kryjen te ....... pe di sha po du me thonen. Ishalla cofin qaty e nuk dalin kurr AMIN
avatar
Realisti 24/05/2011 11:37:40
Valla ndaçi me dit, kta çka punojn me drog edhe me i djeg ne zjarr nuk me dhimsen fare, se ju nime rinia e Presheves jeni çu pesh vallahi. I kritikoni njerzit qe dalin azil per kafshat te bukes, e nuk i bejne dam krekujt, perveç vetvetes ne disa raste. Kurse i perkrahni njerezit qe punojn me drog, qe ata jan dam i krejt shoqerise, po ju a jeni ore ne veti a jo, po thuni te pafajshem, thot nji fjal popullore, pa ngrene qep nuk te vjen era. Ata njerez mund te marrin ne qafe neser femiun tim e tuajin. Spo di tjeter çka me ju thon juve veç me te vertet ja shum budall ja diçka nuk eshte ne rregull me juve.
avatar
tanito 24/05/2011 04:26:23
a jeni be ne veti ju disa komentues qe i perkrahni keta lloj njerez....keta jan smuja e shoqeris....edhe nuk ka rendsi cfar sasie a 1 gram a 1 kg....keta duhet mi burgos per t'ja bo me dije se jeni ne rrug te gabuar....
avatar
azilanti 23/05/2011 23:57:53
JO MARE KOMENTUS JO SE NJO DY VET PO I NJOF SHUM MIR SIQ E NJOF KERRIN TIM TE 8 VITE I NJOF EDHE PISET SHQIPTART NUK OSHT KURFAR MONTIMI SE E KAN BO E KAN BOHEN E KAN BOHEN KUPTONI ANI QAJ SHKELQIMI JO ME RQOJT U SILLKE U MSHTILLKE E PAT NDI VETEN DOJKE ME FLUTURU NTOK NUK PREKE THMIJA I PERGAZT MARE SHKA SHKA PO JAV KISHA IQ RROTEN E SOME.... SE PA JAV DHON KA NJO 10 VJET NUK E KISHA LONEN. JENI MSU JU U BO SHKA U BO PO JAV MONTOJN JUVE POLICIJA PER GJITHQKA AMU BASH PERGJITHQKA, NE QOFT SE JA U MONTON JA U MONTON DIQKA PER POLITIK SE PER DROG JO KURR VALLA. EDHE E KENI MSU JU PER KAFSHAT BUKE PER KAFSHAT BUKE KJO LLOJ GJENDJE ESHTE QE 20 VJET PO NJERZIT I KAN PUNU ME TOKA ME KA KREJTA E KA PAS GRURIN SPECIN PATLIGJANAT KOMPIRAT PASULIN E TE GJITHA PREJ QASAJ TOKE KURSE TASH NUK SHEF NJERI TE GJALL NE BAQE APO NE FUSH. SE PER NJE DIT PO DOJN ME U BO MILJONERA PO PASH ZOTIN RRINI QATY E MES NA I SHORDHONI SHUM. SHPRESOJ QE PRESHEVA.COM TA QES ESHE KOMENTIM TIM
avatar
arcana 23/05/2011 19:43:32
Kjo eshte nje kurthe e pregaditur shume mire e serbeve se ne shqiptaret nuk i dime keto dredhija se ndoshta ka qene ndonji bisnis tjeter e tashe i thojne se kane kontrabandue me heroine.ky eshte nje mesim per shqiptaret te mose bajne bisnis me serbet sa ata jane dredhak.
avatar
lexuesi 24/05/2011 17:05:38
Jo valla hiq s kan mendu se tjeter biznis,po e kane bo me vetedije, se qyky me emrin qamil po me doket se para pak mujve ka dal pi burgit per te njeten pune,se di a eshte i njejti apo jo,e nese eshte i njejti fort me qellim e ka bo.
avatar
smook wit 23/05/2011 19:32:54
uhaaaaa po a shum bre 1.35 gram a ? kjo sosht kurgjo mos tpunojn me kilogram e me ton se sa per gram gje normale osht
avatar
miratoca 23/05/2011 18:58:22
poa kafshata po fitohet me drog me i helmu te rit apo jo burr kafshata sfitohet kshtu se kjo kafshat e madhe esht sun e perbin si cili kjo esht si nje buk furre pa e coptu me shti ne goj leje ti kto pallavra po kshyr punen e mos te dhimen kriminelet cka miren me ksi muta ishala kurr zdalin pi ksaj bire se edhe un kam qef me i hyp BMW amo e shtrejt e me baushtell sun e mrri ma let e kisha bajt ni kilogram drog ne dor se nje kof fasad apo kacin me majt ne dor tan diten
avatar
Emri 24/05/2011 12:36:15
o juve miratoces kofa ska me ju hjek kurr prej dore,po kqyrni a po peket pepni se me bmw larg jeni.punoni se pa pun ska
avatar
Tung 23/05/2011 18:57:43
ju aga i terrnocit, un kisha preferu mamir mos me ja dhon ni kafshat buke fmive tmi se sa mi ja dhon ka njo 2 3 gram fmiut huaj , besoj se tgjith edim qe kjo nuk esht ni pun e ndrershme per mendimin tem nder mat kqijat, ni koh e ni vakt e kan shit jasht e larg vendlindjes ton , po tash nkohen e fundit po shitet me shum nvendin ton se diku jasht , kjo esht nje tragjedi ... per gjith te rinjét tan e femit tan ..,mvjen keq per kta djemt , po esht kjo qka e kan meritu, pa as ni motiv politik.
avatar
Ternoci 23/05/2011 18:33:06
Keta njerez te shkrete shqiptare nuk i bajn per qejf keto pun por per te fituar doni kafshate buke,po te ken pun askush nuk do te punoje se kerkush nuk ka qejf me hy ne burg e kta te mjert e din por e din te gjith se burgu i keq eshte por kur te qaje femija per buk duhesh me ia ba qaren vet e ju qka po lini ktu komente mir ia kan ba jepjani ju te mjerve kafshaten dhe askush nuk do te hyje ne burg,pse shkavi lirohet krejt me motive politike gjithqka bajn shkijet vetem te na shtyn ne burg neve shqiptareve.
avatar
norca 24/05/2011 12:10:27
o i terrnoces masi kta 2 katundart e mi e paskan pas per buk goje shko ti bleja cat heroin e jepja familjes tonde dhe pastaj jep ti komente ktu.
shpit pallate po dojn mi bo edhe pak po juv doket,kerrat qe as ne perendim sen i majn ata i blejn e i ndrrojn si cerapet e ti mos jep ktu koment palidhje ma te lutem.
po ishalla njerzit vetedijesohen e e mbajn fen islame ne zemer e i ikin punve haram,kjo do te ishte lutja ime.
avatar
bosii bilaq 28/05/2011 12:55:05
norca mere veten met mir se kokshe ne tripa te kaprrollit hala,,,,,,,,
avatar
Studenti 24/05/2011 11:50:39
Ju nga Ternovci drogen e quani "kafshate"
E din pse ?
Se ju qaq jeni pashkolle sa as fjalen kafshate nuk e kuptoni
E kur ske shkolle kur ske nje pune te ndershme, i hyn "kafshates" qe ne Ternovc quhet puna ma e ndershme, ama ju jetoni me ligjin e xhungles, e per fatin e mire, rinia preshevare dita dites me teper po anon nga shkolla, dhe dita dites me teper po i thot "bravo" atyre qe po heqin nga rruga njerz te "ndershem" si puna e ketyre ne fjale.
avatar
Black&White 24/05/2011 03:21:02
Ishalla fmive tu ja shesin drogen kta te mjere e mandej e shohim se qysh pi perkrah...
avatar
ari 23/05/2011 18:05:39
nejse de...
nejse
avatar
ggg 23/05/2011 17:14:49
secili njeri at qka e mendon leta aman per veti kjo vlen per komentin e fundit se spaske fije kulture
avatar
llokman 23/05/2011 15:48:15
vallai ja paha montu ljubodragi masi koka ne liri paha bo montazh,,,,,,,,,,,?????
avatar
Black&White 23/05/2011 17:30:20
Ashiqare...

Po ne qofte se jan fajtore mire ja kan bo, ishalla krejt i fusin ne burg keta qe trafikojne...
avatar
A.C.A.B 23/05/2011 14:43:19
ljubodrag J eshte liruar se ka qen vetem spiun i policis
avatar
anonim per disa persona qe merren me 23/05/2011 14:29:23
shum keq per disa persona qe meren me ket tregti kur edin se eshte e ndaluar .val si ka mundesi qe disa njerz kan qef te pasurohen shpejt kjo nuk ka ekzistu kurr se kjo pasuri e shumfisht fundin gjithmon e ka katastrof .se disa njerz kan qev mi ber pula vezen po edhe zogun me njiher pa ndejt ne strofull gati nje muj e kjo nuk ka per te ndosh kurr
.
Total: 41 | Treguar: 1 - 41

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

1.80
Presheva Web Portal