Ballina | Lifestyle | Ekstrem | Vali Corleone nga Gjilani dhe jeta e tij e jashtëzakonshme /video/

Vali Corleone nga Gjilani dhe jeta e tij e jashtëzakonshme /video/

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

Njihet për mënyrën e veçantë të jetesës. Nuk e di as vet sa vetura i ka, ndërsa më të rejat e brendeve më të mëdha botërore të çdo produkti ai i ka në dorë. Ai thotë se jeton sikur boss, sikur një anëtar tipik i familjes Corleone...

Emisioni Prive ka realizuar një reportazh të rallë mbi njeriun të cilin e njohin të gjithë, por që nuk njihet për ndonjë të arritur, pos luksit dhe jetës së veçantë që bën.

Veturat e shumta, shoqëria me femrat më të bukura, tatuazhet e shumta ndër më të mirat në Europë dhe shumë e shumë gjëra e karakterizojnë njeriun e jashtëzakonshëm nga Gjilani, i cili në videon më poshtë sqaron se kush është dhe çfarë bën.

Valentino Corleoneo është qytetar nga Gjilani, i cili mes tjerash shquhet për mënyrën e të jetuarit super luksoz.

Të vërtetën për mbiemrin e tij, Corleone, preferon të mos e zbuloj, por shprehet se nuk ka të bëjë asgjë me filmin The Godfather. Si duket, Vali nuk i ka merak gjërat që janë vetëm nga një. Ai posedon një numër të madh të parfumeve në koleksionin e vet, disa shtëpi, e mos të flasim për vetura, BMX X3, X5, X6, Audi Q5 etj. Lagja në të cilën banonte Vali, lë përshtypjen sikurse në filmat më të mirë aksion.

 

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (76 Publikuar)

avatar
Didi 17/10/2014 02:00:13
Ki tip de vdesje para vaktit, ane kuxha nuk de mare ne vorr, mas 2 mujave njerzit da harojn. Nuk ka emer ki.
avatar
Didi 17/10/2014 01:58:48
Ki tip nuk e paha gjat. De vdese para vaktit
avatar
Drenica 13/01/2014 22:10:41
Vali Carlone nuk ësht maffi po ësht një njeri që i merr te ardhurat nga firma e familjes te tij, Ndoshta drogirash ësht? po ati duhet ti vjen turp se nuk e tregon te verteten se nga i ka ardhur pasuria, Vetem une e di se aj quhet Valderin Sulejmani dhë familja e tij e ka firmen në gjilan si quhet Nota Center http://nota-center.com/
avatar
vesa 14/09/2013 19:17:38
bravo vali veq te para se po ta kan inati ty se krejt meshkujt dojn me pas jeten e valit Po edhe e keni inati se krejtve mujtet femrat me jav zan hhaaha ju le me gishta ngoj prsh kumanovarja
avatar
leta 16/07/2013 14:41:01
a dot mundet ti ndihmon ky ndonji familje te varfer
avatar
Tirana 08/07/2013 22:12:59
TURP TE KETE AI QE MENDON TE OFENDOJ NE KOMENTE KETE ZOTRI KY ESHTE BOS DHE TAMAM MBRET U BEFTE 100 VJEÇ..
avatar
Daku 17/09/2013 01:55:12
shko mer bole sje tironc ti
avatar
Pirdhu 20/05/2013 19:53:14
Hü bre leni keto sende se send Ska ky njeri teneqe send nuk Jan keto qka eshte karakteri se Kejt e kena kani Kerr APO Diqka ma shum kryesorja rahat me fjet shpinen mase me ruht Oder ?
avatar
Vali 20/01/2013 23:40:52
valii jav qin motratt tonvee kush fol keq peer too dinee qetuu e tbitt e shkinav
avatar
indrit puka 26/12/2012 05:14:03
hahahahahaha nje here jetojme keshtu qe hallall vali corleone.jeta do cmenduri.ata qe kane komente negative me duket se e kane zili.nje fjale e urte thote ---me mire te te kene zili se sa te te kene meshire! besoj se cdonjeri nga ne do te donte te jetonte si vali por thjesht nuk mundemi per njeren apo tjetren arsye.(ky eshte opinioni im personal dhe nuk dua te fyej asnjerin)
avatar
sami 08/12/2012 21:09:43
o bal mos u muno mu ban si une
seun jom drenicak o bal
sma nin per kerre tua se ni
kerr i jemi sa krejt kerret tua
edhe kom me ta ban ma zi se athere
rujuuuuuuuuuuu............
avatar
AVDI HALITI 05/11/2012 22:02:13
qfardo qe te shkruani mua me pelqen ki person se i ndihmon te varferit edhe ate shum.kritikoni shtetin i cili nje shpi se ka ndertuar te varferve
avatar
rem 20/10/2012 21:30:24
keto fore vetem ne gjilan mund merret me biznese te flliqura dmth me drog,prostitucion,fajdegji etj se ka vende tjera ne kosov qe sun ngul kam po nejse rrasja kesaj flliqesire'
avatar
Fukaralone 18/10/2012 02:15:16
Tung Popull,

ky Zotri Corleone car apo King ish edhe pasunik i madh, por vetem ne mendje ish shum i varfen, e sa per lek dikur hargjohen se Baba nuk i rrnon gjith, e mas andej pas humbjes se Babait ta shofim se a po behet Pasunik ne mendje, e nga Pasuria (kingi) Fukara ndoshta.
Njanin e veta qa i ke senet be? tha mir be valla, i kam do borgje nja 50000
avatar
lugina 14/10/2012 23:54:04
O ti Zh mos ha shume shoq se 99 % e shqiptarve qka kan pasuni per ne lugin pot kallxoj se me drog e kan bo edhe tek e funit bone qish dush veq mos u shit kushe dikushi me pasuni te babes po nise pin 0 ........
avatar
jetmiri nga budakova 14/10/2012 22:06:24
pershendetj o trim po ka na dole ti qe me kij habit hallall te qoft se mafi ishe
avatar
Toni 14/10/2012 20:07:31
Cac ju keni krye ne vend se mi bo reklam nji njeriu te shkollum apo nji fabrikanti qi punson rinin apo noj sportisti, ju i boni reklam nji drogmeni, per cato jemi ku jemi se i kushtojm randsi antivlerave, qi na mer rinijen Ton ne caf, marri per ket televizion q
avatar
kristaqi 14/10/2012 14:46:47
Ky Vali Corleone eshte tipik i bastardit dhe te jene tamam qeveria e Kosoves e fut ne burg kete narkoman. Po eshte edhe faji i ketij gazetari pervers Arhan Cani qe kemi ne ne Shqiperi ne Zonen e Lire qe i ben reklame ketij fare ****
avatar
N 14/10/2012 09:32:57
Mfal se po ju thom po te gjith ju ja kini inati se boll frajer te kuka hallall se me pas pas edhe ju pare si ky ju kishi myt edhe njerz po lene djalin net knaqet se kini qef jo mu kon si ky po me pas shok ju kto brravo Vali jeto si te duash ti vet
avatar
Kumanovarka 03/10/2012 21:52:13
O argjend edhe ty casi shushlaki kanshe cka te duhet parja kur ski men o papak ty sje me kry normal nA se kena inat ket narkoman pi ki sdin pervec kokaines ndoshta edhe ty je ashtu e
avatar
blerina 03/10/2012 08:31:44
veq nje jav ti kisha pas mendet e qeti valit isha knaq tu pushu ,thojshin pleqt se i pasuri edhe me qen budall nuk vrehet ama qeky u vrejt qe sosht mir ,amo kisha pas qef mi pas ment e keti 1 jav sa me pushu pak ..
avatar
Ma 01/10/2012 21:00:21
..he be nonen e shkavit po ky gjith ato pare gjith at vleeer kishe qe e paska e ka festu 29 vjetorin ne gillan te stopi qi aty edhe kuqkat nder met veti shkerdhehen...
dil vlla keton ka zvicrra apo ik ka USA lej ato dy llomavica shka i paska ngat veti...
avatar
Lundrim 01/10/2012 17:04:49
Spari i kan fajet emisionet televizive te shqiptarve qe shfaqin lloj lloj programi t'ndyt nen udheheqjen e grekve psh:Ariani (grek eshte).se pot mos ishte televizioni nga do ta njihnim ket narkoman.Un sperfitova ose nuk msova asnje send nga ky njeri perpos fjalve ok tjeter nuk ndegjova send
avatar
HOPa 01/10/2012 14:29:05
mos ja ftuni kot ki ron mir a eshe budala apo cka eshe une nuk e dij po jeton 10000000000000% nga jeta :) i lumt paska pasur fat .............
avatar
realiteti 01/10/2012 11:36:42
ky njeri asht vetem per fantazera i mire kurse per njerez normal asht fund e krye perder dhe rrenacak por me cudit presheva.com perse nuk i shkrun do pune te disave qe me mundi kan mrri dhe per te mare shembull te rijte kemi shume ne komune dhe ju lutem keshtu vetem e humbni respektin e juaj presheva.com e pasni prishe krejt me ket koment si ky njeri nuk na duhet mi njofte as ne rruge kthenjuni jetes ne pune dhe leximit shkolles se dituria eshte pasuria qe nuk blehet me te holla vetem nje shembull sportistat shqipetar qe jan ambasdor te kultures ne gjith boten dhe ata jan bosat ose me nje ASAT ne ket jete e pate si Granit xhaka para 80 mij shikueseve luti zotin me ndihmue keta njerez jan per te cilet duhet mburremi dhe te shkruajme komente e jo per faqezi si ky corllebole
avatar
coronado 01/10/2012 09:38:21
ma popull i flliqt se na shqiptart qe jem ska ha buken e vet baj gajlen e huj po qka ju han palla se me qka mirret ky o piss milet kqyrne punen e juv punoni diqka mos u merrni njerin neper goj o popull i flliqt
avatar
sinqeritetti 01/10/2012 02:09:51
shqiptaret te prampambetur jan si ky vali qe fol per veti thit se ka jetu sikur mei pas 3mij vjet o ky esht njeri nder gjynahqret me te mdhej te ksaj bote, Zoti e udhezoft ket njeri se ky skijave i paske hyp prap,, se me mende ska ky veq paska lujt e ju shqiptar mos u mashtroni me ksi tipa te njerzve se nuk ja vlen te komentojm me shum per ksi mbeturina qe ka shqiptaria
avatar
Eris Vata 03/10/2012 10:06:11
Vali Corleona eshte BOSSI me i madh ne Kosove dhe ne Shqiperi.
avatar
argjendi usa 30/09/2012 23:00:57
Paska mrri mire boll, amo nuk kallxoj as presheva.com as ky vet nuk kallxoj se qysh e ka mrri ket pasuri,me qfare pune miret sa puntori ose sa fabrika i ka ,,, kjo puna e ktij personi po doket se ky ,,ose vjedh kerra te shtrejta,shet droga,kidnapon njerz te pasur, femrat qe i mer per veti tani i shet me pare prostitucion,. Une e kuptoj se kena njerz biznesmena shqiptar qe veq kusur ne xhep ka sa ka ky krejt,. Ju persheva.com pse nuk dini mi dallu do gjera, e keni rekllamu ket drogash, a e dini sa i boni zullum rinis se ja mushni menen me punu me pune te kqija,se pa pun te kqija sun bohesh qeshtu,,Ju stafi persheva.com matni mire do pune,
avatar
preshevari 30/09/2012 17:58:43
po lene krejt cka hamam po shkruni per ket analfabet
avatar
besa ch 30/09/2012 15:10:20
ky njeri nuk po dijke komente shum muni me hy me kshir kur ka qen musafir ne emisionin e arian canit ne televizionin KLAN,ky ish njeri analfabet pasi edhe vet tregoj se prej klases se 7 ne fillore ka shku me kerr te vetin ne shkoll e ajj dijet se sa ka msu e sa ka dit,e di qe osht kjo sprov e kesaj bote edhe nuk dumi mi mar lakmi pasuris,po te ky njeri um ka pelqy pak a shum vetem menyra e jeteses se si po jetojke ky njeri se met vertet kish pasuri si e ka bo nuk e di,ka shqipetar ci jan te pasur po sdin te jetojn vec kshirin me punu 24 or deri sa te bjere ne dyshek me dek,ose si disa shqipetar ci jetojn ketu ne perendim ne vendlindje e ndrecin shtepin 200 mij euro vec meja pa kujshija a ktu rrin meni banes ci as maxhupt nuk rrin e un casaj nuk i mar lakmi kur ketu rrim 11 muj a ne vendlindje rrim vetem 1 muaj ne vit,
avatar
lugina 30/09/2012 12:48:17
o milet moni more mos folni ksi fjel kunder kti personi tek e fundit qka ju intereson juve se me qka mirret e qka bon kryesorja hallall i koft mirret me qka mirret pun per at e ju komentus te hamamit mos e kqyrni se a ka shkoll a ska e ju qe mi keni ka 2 a 3 fakultete qka keni bo po hajde trusne kepen edhe qyrne punen e juv mas miri jav qet bravo vali ke mrri burr i fort je ...
avatar
re 30/09/2012 08:32:15
po mir ky asht i lumtur ka ka arrit, siq thot e kam andrrue edhe e kam ba, bravo
po ju tjert qka po shkruni ktu kopalla ma zi jeni bile....
avatar
argjenti 30/09/2012 02:02:56
oo njeriz po pse more po ja kini inati njerit pse ka pasuni kaq shum a banu ju si ky qushtu suv duhet ma shum un per mendimin tem muj me thon se pi krejt shiptaris eshte 1 valla ska si ky i ka krejt kshyrjani jeten qysh e bon e mos foli ktu pallavra se njeri ka pare jav mshel gojen me pare tu juv rre po bollni mos folmi palidhje lene njerin let ta jetoje jeten e vet qysh doje vet se ka pare ky qysh do ja bon vet e ju hanu me fantazija ka ska shkoll erifi pare ka o njeriz si vyn shkolla ktina hiq rrespekt per valentino corleone nga gjilani...
avatar
dk 29/09/2012 23:42:27
A po shof ondra a nime?????? O kuku p
avatar
mynchhausen syndrom 29/09/2012 23:02:55
ska lidhje me drog as biznes.ky as 8 vjeqaren nuk e ka kry.shoqnijen me pare e blen.ato femra jan gjtih prosti..qka fol rren.shembull ---thot nuk e ka par kurr filmin.por e ka tattoen THE GODFATHER.ne krah.baba ivet esht biznismen--NOTA BRILLJANT-vllavi vet esht bizsnismen.sipas disa informatav vllavi vet ka bler nje discotek ne greqi DISCOTEKA CORLEONE.po get prej at herit edhe masi eka shiku permi 100 her filmin i ka nrru emrin tash i duket vetja dikush.ky qka nuk mundet me mrii ne jet iblen me pare.ky esht i vetum dhe i smut....MYNCHHAUSEN SYNDROM .inati nuk ja kam por e profiton rastin edhe njersen e tjeter kujt.
avatar
30/09/2012 03:03:29
sa ja ban ti gajlen kti, mire ndonje liber lexoje per veti, mire te ben
avatar
Kumanorarka 29/09/2012 22:54:37
Me ty bekim jam ky njeri si paska Nji dit shkoll katastrof valla psiho
avatar
sedat 29/09/2012 21:33:02
ahahhahaha kta ci eprkrahin kit budalll ata princet e arabis ekn bunarin me ule enuk fryhen si ki njeri aj jeton ne mesin e f
avatar
aldo_toto 05/10/2012 01:01:36
mir mrema arnauta ju spo di per ke beni fjal se me duket se spo dini per ke flisni ki esh jo god father ejo qe thuni ska shkoll e pame te zona lir si po folte aj ka tru sa krejt shqiptarin me mledh aj ka kry por behet budalla se ajo zona e lir si menon me zbullu nje boss corleone edhe si menon me ja dit punt e tina ca ban aj esh njesh fare edhe mos u mitni kot me xhelozia por veproni me e mrit valin ejo me endru kot edhe va them un se at e permban maffia italiane corleone nga america edhe tash beni ne gjum se shum mas jeni vllazni
avatar
zh 29/09/2012 15:26:07
Ktina duhet mja konfisku mallin se me drog e ka fitu
avatar
zh 29/09/2012 15:24:27
vali nga zvicrra
ski as nji kerr te njoh mir qka bon njeri ne langstrasse. aty ka vetem kurva edhe shprica per pena
avatar
zh 29/09/2012 15:22:21
Ket njeri e kam pa ne Ulqin ne Plazhin e madh.
ky ish si ata penat e Amerikes ky do mu bo tregu se ka Pare edhe ki naj dit e han se , kungulli nuk rrin gjith mbi uj.
avatar
b..... 29/09/2012 14:58:40
o ZOT cfare njeri pfffff kshirja flokt, qish i kish lidh tojet e patikev pffff pasunien qi ma paska kerret mujten mu mar edhe me lizing heheheh anni tatujet pldh tane secuiritasit a shtrejt mi mar a me nje fjale pldh
avatar
presheva 29/09/2012 14:52:19
o ket pasuni e ka pi preshevarve tu qylima te nota brilanti ky magar osht i gazdes notes sha duhet ki hut pa fjalor
avatar
shqipni 29/09/2012 14:45:55
ne qoft e vertet se je ashti si paraqitesh ta baft zoti hallall nga shkodra pershendetje val shqipniamalle kshtu me pas mbiemrin se e meriton jam nga postriba shkoder bane nji vizitne ket zon te uroj suksese ne jet urime nga shkodra
avatar
g 29/09/2012 13:58:08
shikone emisioni e arian canit ne klan e ka te ftuar valin.
ky njeri definitivisht osht i smut nkrye, cka te duhen paret kur sje normal :S
avatar
MIratoca 29/09/2012 13:19:23
ILUMINATI ILUMINATI ILUMINATI ESHT KY NJERI THJESHT I PAGUR ME PARA PER TI MARR LAKMI KETI LAKURIQI.......
avatar
Armageddon 01/10/2012 02:43:52
Dhe un
avatar
nuhia 29/09/2012 13:07:17
hahahahahha leeejeee bre se kumedit qfar pasunie nuk osht 250mi euro pasoni e shqiptart folin ky i paska bo senet hahahahaha, oo trimaa shumicen e kerrev me qira i ka, mu kon qaq i fort kish ndreq vill noj kun e jo shpi ne mahall te magjupve hahahahaha
avatar
kudreti 29/09/2012 12:30:44
-Qka ka be ky i mjer,suphanallah,o njerz mos u mashtroni me pasurin e kesaj Bote,se qdo secili prej nesh do e le,do e mos,po ky njeri ketu,keti i paska qu All-llahu pasuri shum te madhe,po ky edhe shum se jon si ky,nuk kan pasuri shpirtrore,ska iman ky njeri ,ky qenka pajtu me te mirat e kesoj Bote,e kjo ashten thjesh sprov nga All-llahu,ju lutem mes e poshteroni vnjeri tjetrin me lloj lloj mbi shkrime,per te mirat qe i ka dikush,binduni binduni se kjo ashten sprov per ket edhe per te gjith ata qe kan e qe skan.
-Se i derguari i All-llahut Muhamedi s.a.v.s ka th
avatar
RASI 29/09/2012 10:43:51
kjo osht degjenedrim ku jeri osht idegjenerum pa as nji mend ne kok
avatar
haverii 29/09/2012 04:28:47
o havera a e dini qka do me thon corleone a jo .mos fol pldh weq se ki krejt famijen tpasur eka .
ki nen me krejt corleonet qka egzistojn e ju pom thun qe ki a pagun sigurim per pasuri a nuk pagun
.rrespekt vali krenohem qe ka shqiptar kaq te pasur
avatar
KATILI 29/09/2012 03:23:36
A jeni mire bre o Shiptare!!!!!
PSe bre spi kshyrni punte e juaja po pe kshyrni Valin e po ja Matni Pasurin SA pare i bon ai e sa ky.
Ni njeri qe ska qka te tregon per vete ja nis me fol per tjetrin po leni njerin rahat e mos folni palidhje ...
Pa marre parasysh me qka miret e qka bon e qka fiton. Oshte mire me kshyre veten e me mendu per jeten e juj.
Po kshyrni mas pari politikanat ton qe po na vjedhin a ky tip qe po del ... Spo na vjedh as spo na bon kurgjo . po shum shkurt ka dal ne menyre te jeteses vet.

Kshyrni punte e juja e boni per veti... Se shqiptarte skan qka me bo e kshyrin hallkit qka bojn.


THE KING VALI
avatar
Vali Corleone Boss 28/09/2012 23:04:54
ohhhhhhhh Kinguuuuuuuuuuuuu bosss njish fare je veq kush ta ka inatin Valiiiiiiiiiiiiiiiii
avatar
30/09/2012 01:37:41
po qfar bossi as nuk po dike me hec mir as me fol skish lidhje dy dit shkoll skish
avatar
leo-pz 27/09/2012 23:11:25
hallall VALI per mendimin tim asht me te vertet nje king i madh kesi bossi as ne new york as ne florida as ne dubai nuk ki e qe tha andi ni bmw x6 kushton 40 mij euro jo nuk asht ashtu shoki se ni bmw x6 si e valit kushton 100 mij euro po vali nuk i ka veq ato kerra po i ka edhe shum sene tjera qe nuk i ka askush respekt per valin
avatar
andi 25/09/2012 22:48:00
mes u quditni vllazen se nuk asht kjo pasuri emadhe bre, ni BMW x6 kushton 40 mij euro, ni BMW x5 kushton 30 mij euro, ni audi Q5 kushton 30 mij euro, ni anije deti 10 mij euro, ni shpi 70 mij euro ,GJITH PASUNIN QE EPASKA POIBOJKAN NJA 250 MIJ EURO MAXIMUM, sikur takishi ble para luftes ni parcel diku ne gjilan per 50 mij marka e pas luftes poeshet ti 300 mij euro kjo domethon qe poibojshe krejt qeto , analizone pak o trima e mes u merzitni shum
avatar
Fitim 10/08/2012 14:00:41
a din qa esht problemi te na shqiptart edhe 50 centi me kan shqiptar na apet thoim sen so , po kyrne qa esht jeta o huta ky i paska sent full , ne past boos qyky koka .. repspekt per tooo
avatar
erisa 19/09/2012 23:25:23
vallaj ky person te ben te mendosh gjate un sot e pash per her te pare ne fb dhe u cudita eshte i vecant do thoni ju qe ka njerez ndoshta me pasuri shum te madhe se vali dhe nuk bejne kshu gjerash po ketij kshu i pelqeka jeta e shijon ne maksimum .......me rrespekte nje vajze nga tirana.......
avatar
Fitim 05/08/2012 13:09:26
vallin sdi qa po thon , veq i paske ba sent full, jeta per ty koka , repsket per ty
avatar
Fukaraja 02/08/2012 19:47:19
Ma mir me Askon E kryt rahatt se Me x6 e x5 e Me MBW e gjith naten gjumii S'tmerr nncncn
avatar
Bekim Ferati - New York 01/08/2012 22:26:20
Dua ta di se a paguan ky njeri shtetit te Kosoves taksat per tere ate pasuri? Ky njeri qenka i dashuruar ne vetvete...i pashkolle...dhe i paedukate.pse nuk tregon se prej nga e tera ajo pasuri? cfare eshte biznesi i tij legal...apo nuk e posedon fare?
avatar
doktori 01/08/2012 02:50:58
OOOOO presheva.com ju duhet mi mat do pune,me sa mend po e rekllamoni nji drogirash,edhe nese ju pagun per rekallama,nuk duhet me pranue, qesi p... u mush edhe kosova ,se po i marin lakmi pasuris ,tani po bojn shkamas veq me mujt me fitu dishka, po meren me droga,me prostitucion, me hajnia,,, Fajtor jan rekllamat, qe e rekllamojn,,,sa u prish rinia ne kosove, ku u prish ma shume ::shqiperi,kosove,lugina presheves ,maqedoni, =U prish kosova dhe shqiprija.
avatar
gg 31/07/2012 23:49:12
izgubleni slucaj....
avatar
sekreti 31/07/2012 21:36:31
Prsh gjithve desha tu them disa fjal per mafin qe thojn corleone aedini se mafija corleone kush sedin deri sati zan sa kan qa kan kush jan a aedini a aedini se ne sicili me dal dikush i maffis ne tv me kallxue veten aj se she ma ket tok ae dini kuptoni ,ky dijeni nja ky ja mirret me protustione ja asht ***** qe i me prare ka shum predera ne shtete huja qe i pagujn jse ska qeter dijeni dhe ae nit qa tha per qenin a hahha ky ment ne hava e bithen pedini qikaq klm per hajr ahahha
avatar
29/07/2012 23:37:09
Ti Je Ma I MIri Se MeNoyzin
avatar
fatmir 15/07/2012 11:43:45
kejtt me mujt i kishim bo sendt aika bo me drog a me qa valit hallall i qoftt po mos folni gjethshka ketu nese u marr me drog ka rreziku edhe ika ec me mujt tiiii diaspora i bonn ketu si ky kejt po del fol live me to se kokee njeri lodht e mos shkruj gjthshkaa atyy
avatar
argjenti 27/08/2012 02:30:57
oo ti shoqq hajde qe neve spo na intereson ame drog a me cka.. po kii sen skaa baba vet jeton ne CEKI edhe merret me qisi pun e ja ka bo pasurijen ktina se ki senn skaa mos mu kon baba vett ki pare per me hi nwc (qe jan me pare) nuk kaa se e njoff shum mir kush osht kyy maj spari ti a e ki ndii kur ka rrejt aty qe ka thon qenin e kom orginal pit bull krejt jan orginal qent asnjo nuk osht fallc masanej thot e ka ni sen mrena mos me nirthtt ki so mir per qato fol qeshtu.... ktii njeri nuk i thuhet kur merret me fantaziaa i dashurum nvet vete okej e ka pasurin nermal po jo ky baba vet e ka edhe jo qe me njers po me sene qe njerit si ka hije me ja permend ato po nejse se sot su bo interesant as nuk u bo me kesh kerkond tung
avatar
doktori 13/07/2012 08:29:44
mashalla, kto kerra at shpi qe e pash,,ky me pas punue me tan familjen e vet, daj,kusheri,teze,mixhallar,hadha,nuk kish mujt me bo ket pasuri,une ne amerike,1800 dollar tu punu menxi i fitoj,,ky e paska fallcen *****,ky me drog prostitucion hajni ose ka lipi duduka,sa femra mashtrohen mas pasuni,tani ky e shet me pare fiton pare prej femres,,ky me pas shpyrt ne kosove kish maru shpija sa njerz skan as shpi as buk me honger, ky pagun kurvat me prit te dera ,po edhe femra qe folke eshte prostitutka ktij,xhyna per ata qe hin ndor te ktina,
avatar
diaspora 11/07/2012 13:59:24
Un pikspari e kritikoj ket Televizion i cili ka bo xhirimin e k
avatar
GURBETCARI 11/07/2012 13:34:27
smuj mejthon bravo se me dgjers senkamrri deri ktu edyta zinxhirin epaska sitkalit tem kur ekam pas meni vakt e 3ta ni segjyrim per komentusit adhurimi itakon vetem allahut ejo kti far tipit ce sngjajka njerii
avatar
11/07/2012 07:51:48
ky ntok tbukes nuk te koka...haj medet
avatar
10/07/2012 02:10:27
hallall vali corleone tkoft, po ndrece naj fabrik e shtini njerezit ne pune e me shume pastaj te dojne e te adhurojne...suksese
avatar
re 09/07/2012 22:12:19
po po po ti Tabelan sun i ban me VALI po ZH 000 0000
avatar
vali nga zvicra 09/07/2012 16:43:35
he vali,, kokshe si un dhe un ikam do kera ni audi r8 dhe 2 lamborgjini dhe 3 x6 dhe 2 amg mercedesa . mpaske gajt mu bre nonen hahahha. veq te para dhe un ta shkuj tie,. hajde pijm naj kafe ne preshev ose ne z
Total: 68 | Treguar: 1 - 68

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

3.94
Presheva Web Portal