Ballina | Shes/Blej | iPhone kinez me 2 kartela, i bardhë

iPhone kinez me 2 kartela, i bardhë

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
iPhone kinez me 2 kartela, i bardhë

Shes iphone 4 i bardh me dy kartela, kinez  është i pa perdorur ka mbushesin dhe degjuset, punon shum mir. 

Cmimi: 85 Euro

Mob:.0637142829 

Email.: arbnor_5@hotmail.com

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (14 Publikuar)

avatar
21/06/2012 21:52:51
Ju lutem fusni kodin q
avatar
16/06/2012 09:47:11
shoqi a o ma shet mueeeee aa
avatar
real madrid 17/03/2012 13:55:48
PO ky iphoni e ka baterinjen e nokijes :((
avatar
13/03/2012 16:24:59
popo e kam hala . sit dush thirrem mob:.0637142829
avatar
azilanti_be 12/03/2012 03:44:37
a ki hala qet telefon ??? jam i interesum
avatar
09/03/2012 01:39:33
edhe ki nuk osht i perdort osh i paperdoru ..
avatar
09/03/2012 01:38:41
o shoq sit dush me ble une nuk pot shti me zor me ble sit dush 60 .
avatar
meti 08/03/2012 20:10:35
po cfarti bre Iphone kinez i perdorem ne gilan ka 50 euro te ri pa perdor ti te perdort 85 euro
avatar
07/03/2012 17:11:15
ska ndrrim sit dush 65euro mire ?
avatar
07/03/2012 14:31:05
sit tdush bojm edhe ndrrim me nokia e72 edhe 50 euro me mi dhon
avatar
gazi-be 07/03/2012 04:04:26
Sho
avatar
azilanti 07/03/2012 03:14:22
a bojmi ndrrim me NOKIA C6 eshte i ri me garanci edhe 18 muaj,pak i perdorur? mi jep edhe 100 euro.
avatar
06/03/2012 17:04:43
Shoqi sit dush 65 ta jap a ma pak jo se 130 une e kom ble :S
avatar
06/03/2012 14:54:14
40 euro thirrem nqet numer sit tdush 0628929823
Total: 14 | Treguar: 1 - 14

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

1.00
Presheva Web Portal