Ballina | Shes/Blej | Golf 4, TDI, 81 KW, 2000 vit

Golf 4, TDI, 81 KW, 2000 vit

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Golf 4, TDI, 81 KW, 2000 vit

Golf 4 TDI (I - kuqe ), 81 kw,  viti  12.1999  (2000), Klim automatike, radio, Zeder, ulese Recardo, felna t aluminit, regjistrim  deri  25.11.2012, 197988 km, në gjendje të rregullt

Çmimi  4.350 euro

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (15 Publikuar)

avatar
31/01/2013 18:27:54
shoq abon ndrrim me opel zafira 2.0 dti vit 2002
avatar
Shenoll 23/05/2012 20:49:10
Shoq sa duhet per ket golf me pagu aka mundsi qmimin ..
avatar
kumanova 25/04/2012 04:33:06
shoki a bon ndrrim me peugeot 1994 1.9 full oprem benzins krejt lekur osht mrenda elektronik osht krejt edhe sa duhet me ti jap per me mor golfin qe nr i tel term. 0038970913243
avatar
bmw 23/03/2012 23:25:49
ej shoqi a bon ndrim me bmw x3 viti 2005 pa doganu
avatar
azem azemi 20/03/2012 21:43:44
Shoqe ah bone ndrrime me opel corse me 1 pare dyre viti 2002 benzins osht
avatar
21/03/2012 03:20:11
flm , jo ndrrim me auto 2/3 dyer , jo ndrrim me auto benzin
avatar
Filani 16/03/2012 02:41:09
Ei ilir Astra osht ne fund te 2002 eshte 2.0 Diesel klim automatik , CD etj qmimi 4100 E
avatar
edin--ch-preshev 15/03/2012 18:37:04
shoc a ban ndrrim me golf 2 gti 16v viti 90 sport me leder muzik special nese po trego klm
avatar
j.k 15/03/2012 19:12:22
jo, flm
avatar
15/03/2012 03:02:58
qysh me kontaktu me ty o burr
avatar
j.k 15/03/2012 14:03:41
kontakt nr 0637054121
avatar
iliri 14/03/2012 21:06:51
ej ti me nikun FILANI ake nr tel tep ys pr qat opel astren me pare sa e ka qmimin dhe qfar viti asht opel astra jote dhe nse ke numer tel qite ketu te thrras tel se jam interesum pr nj opel astr disel nse ka mudnes itun te prshendes iliri pres prgjigje
avatar
Filani 14/03/2012 02:28:03
Ej dost a bon nrrim me Opel Astra 2.0 Dti viti 12.2002 Klim Auto ejt ?
avatar
tuxhari 13/03/2012 23:03:46
P
avatar
eni 15/03/2012 00:19:09
hej shoki aban ndrim me mercedes 250 dizel viti 93 eshte
Total: 11 | Treguar: 1 - 11

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

1.00
Presheva Web Portal