Ballina | Shes/Blej | Telefon mobil me dy kartela

Telefon mobil me dy kartela

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Telefon mobil me dy kartela

Telefon Me Dy Karta SIM
Ekran 1.8''
Bluetooth 2.0
mp3/mp4
camera
Drite Led
Ne Paketim ju vjen edhe telefoni / Ndegjuset/ Kabell per tu lidhur me kompjuterin / dy bateri/ manuali
i disponueshem ne tri ngjyra :
i Kuq i bardh dhe bojqelli
Jan te vegjel dhe shum te lehte
CMIMI 40 EURO COPA.

aziz_aziri@hotmail.com

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (11 Publikuar)

avatar
XONI 08/01/2013 19:45:13
shoq lej naj numer telit jo msn ktu
avatar
decoder iphone 08/01/2013 10:25:56
telefonat kinez ma shume se 10 euro nuk i blej , sepse une kam pas telefona kinez me shume se 5 muaj nuk punojn 5 muaj deri 10 muaj eventualisht
avatar
07/01/2013 14:17:07
qfare modeli jann edhe ajan dekodummm kinezz apo jo kinezz
avatar
Aziz 07/01/2013 12:33:34
Jan Te Kines , Pa Perdorur 1 Muaj GARANCI , Jan Shum te mire
40 EURO COPA ......
avatar
une 07/01/2013 11:50:35
t'KINES jon kta telefona!
avatar
21dhjetori 07/01/2013 00:26:59
cfar marke jane ?
avatar
07/01/2013 18:38:19
D7D
avatar
timi 06/01/2013 19:50:05
shoc 25 eu abon 1 cop nese bon me trego emar njo menier cilin do akan deni defekt
avatar
07/01/2013 18:39:09
40 Euro Copa , 1muaj Garanci , Me dy karta ,
mp3/mp4
avatar
b.j 06/01/2013 16:55:06
cfar marke jane edhe a jane te dekoduar ?
avatar
06/01/2013 13:36:44
Ku gjiiinden kto Telefona edhe cmimi fundit sa osht .
Total: 9 | Treguar: 1 - 9

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

5.00
Presheva Web Portal