Ballina | Shes/Blej | Çelësi për Golf 5, Passat B5, B5.5

Çelësi për Golf 5, Passat B5, B5.5

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Çelësi për Golf 5, Passat B5, B5.5

Shitet celsi me 3 taste pa elektronik dhe pa kod, elektronika dhe kodi duhet te vendohen nga celsi i vjeter

Celsi eshte i ri

Nr. Tel. 063/8 164 088

Cmimi 2200 din

atikulli

v4.7

Regjistrohuni për komente Komente (2 Publikuar)

avatar
foresti 07/02/2013 21:14:07
sa pare bohet me kodu, a shka duhet mi bo per me ndrec per golf 5 ?
avatar
milot 06/02/2013 00:33:51
a osht origjinal ky qels
Total: 2 | Treguar: 1 - 2

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal
v4.7
v4.7
v4.7