Ballina | Sport | Futboll | Ibrahimoviç e di pse Juventus është i parë e Milan i dyti...

Ibrahimoviç e di pse Juventus është i parë e Milan i dyti...

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Ibrahimoviç e di pse Juventus është i parë e Milan i dyti...

Juventus momentalisht është në krye të tabelës në Seria A, dy rivalët e mëdhenj deri në fund të sezonit do të luftojnë për titull.

Javën e ardhshme na pret dueli ndërmjet Milan dhe Juventus, sulmuesi i Milan na flet për këtë ndeshje dhe situatën e tanishme në tabelë.

"Këtë sezonë po luajmë me ndryshime. Kemi pasur shumë probleme në lëndime që kanë ndikuar në rezultatet e arritura. Gjithashtu, kemi humbur shumë pikë ku nuk është dashur, mirëpo, me rëndësi është që në vazhdim të sezonit të mbajmë nivelin e lartë të lojës" ka thënë Ibra.

"Sa i përket Juventusit, ata po luajnë mirë këtë sezonë, mirëpo nuk duhet harruar se ne po luajmë tri ndeshje brenda javës, kurse ata vetëm një. Ky është dallimi i madh" ka thënë Ibrahimoviç.

atikulli

v4.7

Regjistrohuni për komente Komente (0 Publikuar)

Total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal
v4.7
v4.7
v4.7