Ballina | Sport | Futboll | Tifoz i Interit: Ju lutem fitoni ndeshjen se do të më tallin në shkollë /foto/

Tifoz i Interit: Ju lutem fitoni ndeshjen se do të më tallin në shkollë /foto/

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font

Të gjithë ne që duam një ekip futbollistik, bëjmë tifozeri, dhe në rast të humbjes së ndeshjes ju do të provokoheni në shkollë, në punë në rrugë nga tifozët të ekipt tjetër.

Një djalosh Filippo, që është tifoz i Interit i ka lutur ekipin e tij e të zemrës të shenojnë fitore.

"A mund të fitoni? Në të kundërtën do të më tallin në shkollë. Ju faleminderit. Filippo" ka shkruar me një tranparentë mesazhin e tij Filippo në ndeshjen kundër Bolonjës.

Filippo tani është një senzacion në internet, ku klubi atë e ka ftuar të jetë mysafir dhe të të vizitojë trening qendrëne Interit për ti njoftuar lojtarët. Filippo ka 9 vjet dhe shkon në klasë të katërt. Ai ka njoftuar edhe lojtarin të cilin e do më së shumti Zanetti, i cili i ka faluar edhe një fanellë me emrin e tij.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (0 Publikuar)

Total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal