Ballina | Sport | Futboll | Mourinho: Kundër CSKA me tre sulmues

Mourinho: Kundër CSKA me tre sulmues

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Mourinho: Kundër CSKA me tre sulmues

Jose Mourinho në mënyrë ironike iu është përgjegjur gazetarëve para duelit me CSKA Moska. Ai thotë se nuk do të luaj me dy sulmues por me tre.

Jose Mourinho është kritikuar nga ana e medieve spanjolle për shkak të taktikës së tij kundër Barcelonës, e cila sipas tyre ka qenë defanzive.

Sot, gazetarët prap e kanë pyetur për taktikën, me sa sulmues planifikon të luaj dhe a do të jenë Higuain dhe Benzema.

"Do të luaj me tre sulmues, jo me dy" iu është përgjegjur Mourinho.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (8 Publikuar)

avatar
uki 15/03/2012 00:39:46
ti me nikun MESSI MESSI jo qe berdhog po jaka gerrdit futballin boll me gollin e ronaldos pi 34 metra jaka qel syt moskes realmadrid kismet champion te 10 poe merr po ashtu kismet edhe la ligen kurse ju nuk jeni te sigurt adota fitoni edhe kupen e mbretit aty pik pyetje oshte
avatar
messi 14/03/2012 02:21:32
O ju fansat e realit po spo ju vjen marre me permend barceb per 1 muj tri here ju mujtum,barcelona chanpion ligen pe fiton apet,edhe la ligen ka mijav mar apet qish e ka mar qe 4 vjet rresht,se ju sonin arap e keni, BARCAAAAA,MESSIIII.XAVIIIIII.INIESTA,VILLA.SANCHEZ. FABREGAS- Gjithman shampion
avatar
14/03/2012 01:50:25
per ket vit juve te barces ju kisha lut mos me hy me komentu se keni gazu ket vit,ma shum barazime i keni se fitore,edhe nese hyni me komentu mos tregoni se jeni me barcelonen se marre pom vjen qe 10 pik mbas realit.
avatar
Messi Messi 13/03/2012 21:46:12
per mi ja bo berllog futbollin CSKA-s duhet mu kon reali barcelon e jo real agagaggagaaaaaaggaggag
ngushllime humbjen pi perpara
avatar
benzema 13/03/2012 19:41:23
taksirati i ceska moskes ma mir mos te vije hiq se paska me bombardue reali me golla poja bojka per tan jeten berdhog futbollin
avatar
agggaggagaa 13/03/2012 18:45:24
shum zor e ka me mujt ceskan ndash edhe 5 luj lishoja messit i mun aj vec vet ne tja jape njo 5 gola hhehehehe
avatar
messi 13/03/2012 18:40:42
jo me tre edhe me 5 nuk ban fajde,duni me shku te batca mu msu pak se si luhet topi, hhhahahaha.a veq barca qi ju eliminon juve heheheehehe.
avatar
13/03/2012 18:10:20
baba e dridh o gabel te barcelones
Total: 8 | Treguar: 1 - 8

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal