Ballina | Sport | Futboll | Platini: Messi është vrasës

Platini: Messi është vrasës

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Platini: Messi është vrasës

Michel Platini, njeriu i parë i UEFA-s ka vetëm fjalë miradie për sulmuesin e Barcelonës Leo Messi.

"Ai është një vrasës i vërtetë. Ai gjithmonë do më shumë, dhe kurrë nuk i mjafton dhe kjo gjë e bën të veçantë" ka thënë Platini.

"Kënaqem me futbollin e tij nga dita në ditë. Ai me të vërtetë është specifikl" ka shtuar ai.

"Tek Barcelona nuk është vetëm Messi i cili jep goditjen e fundit, edhe lojtarët tjerë janë fantastik. Kjo është mënyra e tyre e lojës" ka përfunduar njeriu i parë i UEFA.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (5 Publikuar)

avatar
uki 19/03/2012 22:24:53
mos e vet se tregon vet te gjith ju me barcelonen uefajen fifan jeni mason te illuminatit jeni jo killera po mabet se ata veq zoti qaju ndal juve se ju doni ne qfar do lloj menyre me korruptu boten edhe me shkatrrue drejtsin
avatar
daja 20/03/2012 12:27:30
o uki rri qaty ne therra se po te vret messi me top ahahahaha
avatar
20/03/2012 02:56:28
e more uk ruju edhe ti pi messit e mo si dil perpara se po tvret hahahahahahah,a ja niset ju tash jo fifa jo uefa jo nona jo baba po ikni more mshifnu dikund se lidhje spo keni messin jo ve
avatar
messi 19/03/2012 21:29:52
mo bre se kur ta shofe ronaldo nuk flen se vec per at po fol pak edhe per ronaldon se ska kuptim hahhahahhahhaa
avatar
Milan Forever! 19/03/2012 20:59:22
Qy "vras
Total: 3 | Treguar: 1 - 3

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

4.00
Presheva Web Portal