Ballina | Sport | Futboll | Guardiola: Raul është lojtari më i mirë i gjitha kohrave

Guardiola: Raul është lojtari më i mirë i gjitha kohrave

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Guardiola: Raul është lojtari më i mirë i gjitha kohrave

Treneri i Barcelonës Pep Guardiola ka vetëm fjalë lavdi për ish sulmuesin e Real Madrid. Pep konsideron se Raul është lojtari më i mirë në historinë e futbollit spanjoll.

"Raul është lojtari më i mirë spanjoll, do të thoja, i të gjitha kohrave. Ai është i shkëlqyeshëm, pa dyshim më i miri, nuk ka më të mirë se ai. Dje ka shenuar gola fantastik, ai është shembull për lojtarët që duhet të vijnë" ka thënë Guardiola.

"Ka shenuar shumë gola në karierën etij dhe secili është i veçantë. Dje ka shenuar gol nga një volej dhe i dyti në stilin e tij. Ai është i çuditshëm" ka shtuar ai.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (4 Publikuar)

avatar
suat 31/03/2012 13:00:08
ju di shok shka kini kumentu ktu pa emra spasni ju lidhje hajde kallxomni ju cili lejtar reali e ka tvjeter kejt tri i ka jo si barca puyoli xavi inesta krejt ka 35 vjet i kan kto me pleq po lun e po thu reali reali e ka veq carvalon plak tjert kejt tri jan edhe mos um bani komenta ktu pa emer se skokshi ju burra mu pas kon burra e shkrujshi emrin ala madrid real madrid veq te para
avatar
30/03/2012 20:33:01
I magar u bo zor edhe m
avatar
uki 30/03/2012 19:42:32
sa i kojtet barcelones me maren raul gonzalesin blankon por sguxojn se qyky para disa viteve kur pat lujt barca me realmadridin ja pat dhon goll edhe ipat shukat per 5 minuta japat mshel gojen me gisht ipat thon pshhhhhhtttt
avatar
31/03/2012 02:36:54
e more ti uki po ti pernime kafsh e eger kokshe,
Total: 3 | Treguar: 1 - 3

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal