Ballina | Sport | Futboll | Ibrahimoviç: Tek Milan nuk ka vend për Balotellin

Ibrahimoviç: Tek Milan nuk ka vend për Balotellin

Madhësia e germave: Decrease font Enlarge font
Ibrahimoviç: Tek Milan nuk ka vend për Balotellin

"Pas dy barazimeve, këtë ndeshje duhet ta fitojmë. Cessena ose ndonjë tjetë, njejtë, gabimi është i ndaluar" tha sulmuesi boshnjak i Milanit.

Atij nuk i interson Interi.

"Nuk më interesojnë ata, po asnjë klub tjetër. Ne duhet të shikojmë veten, të jemi të koncentruar, të kalojmë këtë krizë me punë të madhe. Kjo është receta, e jo të shikojmë në oborrin e të tjerëve. Nëse punojmë shumë, atherë do të fitojmë titullin" tha Ibrhimoviç.

Ai deklaron se tek Milan nuk ka vend për Balotelin.

"Ne kemi pesë sulmues, Robinho, Cassano, Pato, Inzaghi dhe unë. Çka të bëjë Allegri me 6 sulmues? Të luaj me taktikë 4-6? Për këtë do të vendosë Galliani, mirëpo mendoj se jemi të mbushur në sulm" shtoi Ibrakadabra.

atikulli

Regjistrohuni për komente Komente (0 Publikuar)

Total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh:

Captcha
  • Dërgo email miqëve Dërgo email miqëve
  • Verzioni për printim Verzioni për printim
  • Vetëm tekst Vetëm tekst

Vlerëso këtë artikull

0
Presheva Web Portal